8 پیشنهاد اولیه دیسون جمعه سیاه 2022: جاروبرقی، مراقبت از مو و تصفیه کننده هوا

آیا به دنبال فروش های ضروری بیشتری هستید؟ بررسی کنید بهترین معاملات بلک فرایدی زیبایی 2022.

انتخاب های برتر ما:

حتی هنوز روز شکرگزاری فرا نرسیده است، اما این مانع از ورود برخی از بهترین معاملات جمعه سیاه Dyson به اینترنت نشده است. ما کمی به شما تجدید می کنیم: Dyson پشت برخی از محبوب ترین محصولات خانگی و زیبایی موجود در همه جا است و تقریباً هرگز به فروش نمی رسد. اما در حال حاضر، تعداد زیادی از آن جاروبرقی ها، دستگاه های تصفیه هوا، و سشوارها مشخص شده اند و آماده اند تا زندگی شما را به سمت بهتر شدن تغییر دهند.

تا آنجایی که معاملات جمعه سیاه اولیه پیش می‌رود، از تخفیف‌های Dyson که از سوی خود برند و خرده‌فروش‌هایی مانند آمازون، سفورا، تارگت و غیره می‌آید، تندتر نیستند. آیا آماده‌اید جاروبرقی را که از زمان کالج در اختیار داشتید جایگزین کنید؟ اکنون زمان بسیار خوبی است. آیا می خواهید هوای پاک تری را به مادر هدیه دهید؟ یکی از بهترین تصفیه کننده ها را از این طریق انتخاب کنید. با شکوه ترین موهای خود را در سال 2023 می خواهید؟ سه کلمه: سشوار مافوق صوت. (و دو کلمه دیگر: Dyson Airwrap.) هر روز نیست که بتوانید گجت‌های سطح بالا را با قیمت کمتری خریداری کنید، بنابراین بهترین پیشنهادهای جمعه سیاه Dyson را قبل از ناپدید شدن تا سال آینده خریداری کنید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع