8 مجموعه هدیه مراقبت از پوست برای سال 2022 برای همه افرادی که در لیست شما هستند

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

چیزهای کمی به اندازه مجموعه های هدیه مراقبت از پوست در طول تعطیلات مورد توجه جهانی قرار می گیرند. امسال، با توجه به بازگشت رویدادهای IRL، کار در دفتر، و دیوانگی زندگی پس از همه‌گیری که می‌تواند پوست را ویران کند، یک سرم لوکس یا ماسک صورت آرامش‌بخش به نظر می‌رسد یک ایده هدیه ویژه متفکرانه باشد. همچنین این واقعیت وجود دارد که هزینه یک روتین مراقبت از پوست به سرعت افزایش می یابد، به همین دلیل است که باندل ها بهترین دوست شما هستند. برندهای برتر مجموعه‌های کادویی مراقبت از پوست را در یک بسته ارائه می‌کنند – پرفروش‌ترین‌هایی مانند قطره‌های شبنم براق هندوانه از Glow Recipe و کرم د لا مر La Mer’s – که ساخت یک مجموعه فوق‌العاده در خانه را آسان‌تر (و مقرون به صرفه‌تر) می‌کند.

در دنیای مراقبت از پوست، قدرت اعداد و ارقام وجود دارد – و مجموعه‌های مینیاتوری و انتخاب‌شده نیز بسیار شایان ستایش هستند. در این فصل تعطیلات با 8 تا از بهترین هدایای مراقبت از پوست در حال حاضر با دوستان و خانواده خود شاداب شوید. اگر تصمیم بگیرید یکی (یا یک زن و شوهر) را برای خود گیر بیاورید، شما را سرزنش نخواهیم کرد.