8 بهترین مدل مو برای مهمانی تعطیلات برای خودتان در خانه برای سال 2022

سنجاق‌های بابی دنیا را می‌چرخانند و همچنین ظاهری تکان‌دهنده برای مهمانی ایجاد می‌کنند. اگر تنها مدل مویی که از کلاس چهارم توانسته اید کامل کنید، دم اسبی است، خوش شانس هستید: تا زمانی که یک مشت سنجاق ~فانتزی~ داشته باشید و از استفاده از آنها نترسید (اهم، به روند اعتماد کنید) ، می توانید به راحتی مدل موهای معمولی خود را برای تعطیلات ادویه کنید.

tk

ست برت سنگ کریستال Scünci

اوه، نگاه کن—عکسی را که به آینه ام می چسبانم تا سادگی بسیار زیاد یک کمان بزرگ را یادآوری کنم. و گرچه، مطمئناً داشتن پرده‌های ابریشمی برای مو به خوبی به این مدل موی نیمه‌آپ کمک می‌کند، به یاد داشته باشید که پاپیون فرقی نمی‌کند: می‌توانید یکی را زیر گره یا دور شینیون خود ببندید، یا می‌توانید موهایتان را فرنچ ببافید. و آن را به انتهای قیطان خود ببندید.

موهای تعطیلات

ست کراوات موی مهره دار Xiwstar
خط سیاه

ببینید: مدل موی مهمانی برای افراد معطل کننده در همه جا (خوش آمدید، این یک فضای امن است). اگر شما فردی هستید که، مانند بهترین از نیات، که کاملا قصد تماشای چند آموزش مو در یوتیوب و تمرین چشم گربه ای خود را قبل از جشن تعطیلات امشب، و چه کسی قطعا به این معنی نبود که 30 دقیقه قبل از تماس با اوبر آماده شدن را شروع کنید، پس این مدل مو برای شما مناسب است. چون این مدل مو نیست. به هیچ مهارتی نیاز ندارد. همه چیز در مورد ترکیب محجبه و هدبند است، که – وقتی با رژ لب قرمز روشن و تناسب 10/10 همراه شود، هم سبک و هم مدرن به نظر می رسد.

پین روی پین روی پین

هدبند حجاب کریستالی کت و کلرز
گیره موی کریستال و رزین نقره ای گوچی

گیره موی گل کریستالی گلدودی

جنیفر بهر کاترینا بو بارت

موهای خود را داخل یک موی نامرتب بیندازید، آن را به پشت ببافید، یا آن را بچرخانید و با یک گیره پنجه محکم کنید. تا زمانی که حجاب داشته باشید، ظاهر واقعاً مهم نیست (و آرایش شما هم واقعاً مهم نیست).

پس از حباب زدن دم اسبی خود با بندهای مو، خلاقیت به خرج دهید: روی تعدادی سرآستین بلغزانید، روی چند گیره ببندید، یا نوارهایی از روبان را دور هر حباب بپیچید و گره بزنید، انتهای آن را به صورت پاپیونی ببندید یا اجازه دهید آزادانه آویزان شوند. یا، فقط از همان ابتدا دم ​​اسبی خود را با گره های موی تزئین شده حباب بزنید و آن را یک روز بنامید.

موهای تعطیلات

ست مینی بارت گل Rhinestone Lizzie Kay

در ویدیو: لباس دیزلی. لباس نانوشکا. گوشواره متئو.

ست اسکرانچی مو مخملی Curasa
گیره پاپیونی ساتن سفید فاینال تاچ
براق کردن updos

خط سیاه

اگر نگران به نظر رسیدن شما هستید که به معنای واقعی کلمه یک دسته سنجاق به سر خود چسبانده اید، ابتدا سعی کنید بافتی به موهای خود اضافه کنید تا یک مو ایجاد کنید. lewk: موهای خود را فر کنید (اگر صاف یا موج دار هستند)، ریشه های خود را با اسپری بافت دار بمالید و چند لایه فریم صورت را کنار بگذارید تا سطح آن نرم شود.

کریستین اس مروارید بابی پین

کش موی آکریلیک گشلو
هدبند بیبیوند مروارید و مش مشکی
ست برت سنگ کریستال Scünci

کتی: تصاویر شفافی از این در Google image fyi وجود دارد

L. Erickson Pearl Hair Screw

لحظه های تعظیم

کمان موی بزرگ Ceelgon

خط سیاه