8 بهترین تشک در آمازون 2022

بهترین قابل چرخش

تشک مموری فوم مسی لیلا

خواه تشک های مموری فوم را ترجیح می دهید، تشک های نرم که بدن شما را شکل می دهند، تشک های خنک کننده، تشک های سفت که پشتیبانی می کنند، یا حتی تشک در جعبه ای برای تحویل آسان، این لیست برای هر نوع خواب (جلو، پهلو و پشت) مناسب است. ) در هر نقطه قیمتی. اوه، و برای همه شما بی خوابی ها، یکی از این تشک های پرفروش آمازون می تواند زندگی شما را تغییر دهد. به خواندن برای بهترین خود ادامه دهید. خواب. همیشه.

انتخاب های برتر ما برای بهترین تشک ها در آمازون در سال 2022

بهترین خنک کننده

تشک فوم مموری EGO

هر چند وقت یکبار باید تشک خود را تعویض کنم؟

بهترین مخمل خواب دار

فلش مموری فوم شفاف

بهترین فوم حافظه

تشک فوم مموری مس ممتاز نکتار

بچه ها، خشن نباشید – سعی کنید تشک خود را هر شش تا هشت سال یکبار تعویض کنید. اگر دائماً با درد از خواب بیدار می شوید، در طول شب عرق می کنید، متوجه شدید که علائم آلرژی یا آسم شما بدتر می شود، یا به طور کلی مشکل خواب دارید، احتمالاً زمان آن رسیده است که یک تشک جدید تهیه کنید.

نحوه انتخاب بهترین تشک در آمازون

بررسی ها را بخوانید

زندگی استرس زا است، بله. از ایجاد تعادل در مدرسه/کار و مسائل زندگی شخصی گرفته تا کنار آمدن با وضعیت وحشتناک جامعه، گاهی اوقات احساس می‌شود که تنها زمانی که استراحت می‌کنیم زمانی است که زمان آن فرا رسیده است. البته مگر اینکه تشک ناراحت کننده ای داشته باشید که مانع از استراحت زیبایی مورد نیاز شما شود. در این صورت، احتمالاً احساس می کنید که زندگی شما در هم ریخته است. من می دانم که به نظر دراماتیک می رسد، اما جدی! داشتن یک خواب خوب در شب واقعا یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای سلامت ذهنی، جسمی و عاطفی خود انجام دهید – و سرمایه گذاری روی نرم ترین ملحفه های دنیا و تشک ایده آل کلیدی است. بنابراین، از آنجایی که ما به سلامت کلی شما اهمیت می‌دهیم، هشت بهترین تشک را در آمازون جمع‌آوری کرده‌ایم که هر روز صبح لعنتی در سمت راست تخت از خواب بیدار می‌شوید.

بهترین شرکت متوسط

تشک اصلی توفت و سوزن

بهترین شرکت

تشک المان خواب کاسپر

گتی

طبق گفته SleepFoundation.org، خواب‌های پهلو و کودکان معمولاً روی یک تشک نرم بیشتر احساس راحتی می‌کنند، زیرا آنها “گهواره می‌شوند و به بدن منحرف می‌شوند”. در حالی که کسانی که پشت و شکم می خوابند احتمالاً تشک سفت را ترجیح می دهند.

بهترین تشک های آمازون

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

بهترین هیبرید

تشک های هیبریدی شفاف

با آن روبرو شوید: وقتی خسته هستید، شما نیستید. مانند، خواب خوب واقعاً شما را به فرد بهتری تبدیل می کند و خواب خوب با آن شروع می شود بهترین تشک (معروف به هر یک از آمازون های زیر).

بهترین برای افراد پشت خواب

تشک فوم مموری استارت زوما

دشوارترین بخش در مورد یافتن تشک ~عالی~ به صورت آنلاین این است که تصمیم بگیرید که چقدر نرم یا سفت باشد. اگرچه همیشه باید نظرات و توضیحات محصول را بخوانید، چند قانون کلی وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید.

یکی از مزایای عمده خرید تشک در آمازون این است که صدها و صدها نقد (بسیار) صادقانه برای مرور خواهید داشت. از آنجایی که عادات خواب و تشک‌ها بسیار شخصی هستند، پیشنهاد می‌کنیم تا جایی که ممکن است بیشتر از آنها را بخوانید تا حس خوبی از آنچه برای افرادی که ترجیحات مشابه دارند به دست آورید.

عادات خواب خود را در نظر بگیرید

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید