8 بهترین تسلی دهنده زمستانی که شما را از طریق Cozy Szn خوش طعم نگه می دارند

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

SIJO CLIMA™ TECH

Sijo Home TempTune Comforter

شاید ارزش آن را داشته باشد که یک لیوان بیشتر برای آسایش زمستانی خود خرج کنید، به خصوص اگر در بخشی از کشور زندگی می کنید که هوا در آن *بسیار* وحشتناک می شود (به شما نگاه می کنم، نیوانگلند). در حال حاضر هدر دادن یک روشویی که شما را خوش‌حالت نگه می‌دارد، می‌تواند به معنای صرفه‌جویی در هزینه در قبض گرمایش شما در دراز مدت باشد. اما اگر بودجه شما کم نمی شود، هنوز گزینه های بسیار مقرون به صرفه ای وجود دارد که برای این فصل کار را انجام می دهند.

بهترین تسلی دهنده جایگزین

Opalhouse™ با Jungalow™ طراحی شده است

ست راحتی و شم مخملی برگشت پذیر

بایور تخت

ست کامفورتر میکروفایبر Coma

راحتی زمستانی

بهترین نرم کننده تنظیم کننده دما

LL Bean

ست راحتی پشتی مخملی LL Bean

چگونه بهترین آسایش زمستانی را انتخاب کنیم

پارچه

تی. سوئیفت یک بار گفت: “آگوست مثل یک بطری شراب جرعه جرعه جرعه جرعه خورد” و عزیزم، من باید مست باشم زیرا به نوعی *همه*های دیگر قبلاً این یادداشت را دریافت کرده اند که پاییز در حال چرخش است در حالی که من هنوز اینجا هستم و سعی می کنم آب بخورم. آخرین روزهای تابستان اگرچه من در غروب 8:30 و تعطیل شدن بستنی‌فروشی مورد علاقه‌ام در این فصل سوگوار خواهم بود، اما لذت بسیار کمی در زندگی وجود دارد که گذراندن یک روز سرد در انبوهی از پتوهای کرکی در حین تماشای مجدد Gilmore Girls برای صدمین بار لذت بخش باشد. (سوزاندن شمع ادویه دارچین برای حداکثر حالات دنج، OFC).

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

راحت‌کننده‌ها معمولاً با پر (معروف به پر) یا جایگزین (الیافی مانند پنبه، پلی استر یا ابریشم مصنوعی) پر می‌شوند. داون مخصوصاً برای ملافه‌های زمستانی ایده‌آل است، زیرا به طور طبیعی buuuuut را عایق می‌کند معمولاً قیمت بالاتری دارد. اگر چه نه چندان گرم، اما گزینه‌ای عالی برای نوزادان کم‌هزینه است. بعلاوه، اکثر تسمه های جایگزین ضد حساسیت هستند، بنابراین می توانید آن جعبه دستمال کاغذی را کنار بگذارید (آره!).

قیمت

بهترین نرم کننده پشم گوسفند

بروکلین

تسلی دهنده پایین بروکلین

سیمبا هیبرید

لحاف سیمبا

پیکسل ها

بهترین تسکین دهنده معامله

Wayfair Sleep

نرم کننده جایگزین پلی استر تمام فصل با وزن متوسط

بهترین تسکین دهنده ساخته شده پایدار

KASENTEX

تسلی دهنده شرپا لوکس لوکس

بهترین گرمای کلی

مگر اینکه بدن شما یک بخاری فضای شخصی باشد (معروف به شما به طور طبیعی گرم می خوابید)، انتخاب تخت خواب سبک کنونی خود برای راحتی مورد تایید هوای سرد تضمین می کند که در زمستان امسال به اوج آرامش در زمستان خواهید رسید. برای شما شانس آوردم، من بالا و پایین را برای بهترین آسایش های زمستانی جستجو کرده ام، مطمئناً متناسب با هر سبک و بودجه ای هستند، اما مهمتر از همه این bbs ها شما را خوشمزه نگه می دارند.

بهترین نرم کننده پایین

اکنون بیش از هر زمان دیگری، من به طور جدی به دنبال تغییر تخت خواب فعلی ام هستم تا با تغییر فصول سازگاری داشته باشم و شب ها کمی گرمم نگه دارم. به علاوه، من 100 درصد اینجا هستم برای هر کاری که بتوانم برای جبران قبض آب و برق خود انجام دهم، که به محض رسیدن به نقطه بی بازگشت، در شرف افزایش سرسام آور است – می دانید، وقتی دیگر نمی توانید یک گرمکن اضافی بپوشید و مجبور شوید بالاخره حرارت رو روشن کن

دلیلی وجود دارد که وقتی هوا شروع به تند شدن کرد، همیشه به دنبال آن فلانل پشت کمدتان می‌روید و نمی‌توانید پتوی پشمی مورد علاقه‌تان را در آغوش بگیرید، زیرا دما شروع به کاهش می‌کند: فلانل + پشم گوسفند بسیار راحت هستند و گرم برای تضمین راحت‌ترین خواب زمستانی، یک راحتی با پوسته‌ای از پارچه‌های سنگین‌تر مانند فلانل، پشم گوسفند یا شرپا تهیه کنید.

پر کردن

بهترین تسلی دهنده برگشت پذیر