71 «نوزادان نپو» مشهوری که تقریباً فراموش کرده‌اید والدین معروفی داشته‌اید

با این حال، او همچنین اضافه کرد: «من از چیزی دفاع نمی‌کنم، اما فکر می‌کنم شما به جایی می‌رسی که واقعاً از پاسخ دادن به سؤالات در مورد والدین خود خسته می‌شوید، زیرا شدیداً می‌خواهید خود را از آن جدا کنید و شخص خودتان باشید. ” به اندازه کافی منصفانه

لیلی رز دپ (دختر جانی دپ و ونسا پارادیس) هنگامی که در نوامبر 2022 وضعیت نوزاد نپو خود را رد کرد، دوباره گفتمان خود را در مورد خویشاوندی هالیوود برانگیخت. دپ به او گفت که هیچ چیز به جز اینکه برای آن نقش مناسب است، به شما این نقش را نمی رساند ال در مصاحبه جنجالی «اینترنت خیلی بیشتر به این که خانواده شما هستند اهمیت می دهد تا افرادی که شما را تحت تأثیر قرار می دهند. شاید شما پای خود را به در ببرید، اما هنوز فقط پای خود را در در دارید. بعد از آن کارهای زیادی وجود دارد.»

چه بخواهند چه نخواهند، در اینجا 71 نوزاد نپوی مشهور که شهرت را به یک تجارت خانوادگی تبدیل کرده اند، آورده شده است.منبع اینکه آیا فرزندان سلبریتی ها «لایق» شهرتشان هستند یا نه موضوعی است که در رسانه های اجتماعی ادامه دارد، اما نمی توان انکار کرد که اگر می خواهید ستاره شوید، بچه ستاره بودن کار را بسیار آسان تر می کند. ایرلند بالدوین (دختر الک بالدوین و کیم بسینجر) در یک سری ویدیوهای جدید TikTok درباره شروع خود در صنعت مدلینگ گفت: “آنها واقعاً با شما بسیار متفاوت از سایر مدل ها رفتار می کنند.”

بیایید با آن روبرو شویم: اکثر بازیگران و مدل های مورد علاقه شما والدین مشهوری دارند. با این حال، برخی به‌اصطلاح «نوزادان نپو» با این ایده که ارتباطات خانوادگی راه آن‌ها را برای ستاره شدن آسان‌تر کرده است، سر می‌زنند.