70 بهترین معاملات دوشنبه سایبری آمازون 2022: Dyson، Apple، Ugg، Instax، Kindle

بله، شما احتمالاً مشغول انتخاب هدفون های بی سیم، ساعت های هوشمند و کتابخوان های الکترونیکی هستید – اما برخی از کم ارزش ترین معاملات آمازون در این فصل بسیار جذاب تر هستند. اکنون زمان آن رسیده است که لرزاننده های هر نوار (گلوله، چوب دستی، اسباب بازی های مکش، و حتی مارک های ممتاز با عمر باتری سوپرشارژ مانند Lelo) را با قیمتی کمتر بخرید.منبع

در همین لحظه، آمازون در حال کاهش قیمت‌ها در تمام دسته‌بندی‌های سایت خود، از جمله لباس، فناوری خانه هوشمند و زیبایی است. فرقی نمی‌کند آرایش مهمانی‌های تعطیلات را تهیه کرده باشید، به دنبال دمپایی مناسب باشید یا سعی کنید بفهمید نوجوان مورد علاقه‌تان در این فصل چه می‌خواهد (پاسخ: AirPods)، آن را در فروش خواهید یافت. برخی از تخفیف‌های با زمان محدود منحصراً برای اعضای آمازون پرایم رزرو شده است، بنابراین شرط می‌بندیم که عضو پرایم بودن اکنون ارزشش را دارد، درست است؟

بازی زیبایی شما نیز در شرف ارتقا است. نوارهای سفیدکننده دندان بالاخره در میان معاملات زیبایی Cyber ​​Monday این خرده‌فروش به همراه یافته‌هایی مانند Revlon و It Cosmetics به فروش می‌رسند. بد نیست، آمازون، بد نیست.

معاملات خانه های دوشنبه سایبری آمازون 2022

دقیقاً مانند پرایم دی و فروش اولیه دسترسی زودهنگام، فروش دوشنبه سایبری آمازون مملو از معاملات برای همه چیزهای خانگی است. ما به جاروبرقی Dyson، روبوواک‌های با تخفیف فوق‌العاده، تصفیه‌کننده‌های هوای مجهز به Wi-Fi و زنگ‌های دوربین‌های امنیتی دوخته‌ایم.

معاملات فناوری دوشنبه سایبری آمازون 2022

در این زمان از سال هیچ چیز بهتر از تخفیف های فناوری نیست. آمازون قیمت‌های باورنکردنی را در مورد گجت‌ها ارائه می‌کند، از جمله هدفون‌های حذف‌کننده نویز، بلندگوهای هوشمند با قابلیت الکسا، دستگاه‌های پخش جریانی، خواننده‌های الکترونیکی، پروژکتورهای 4K با تخفیف عمیق، و بلندگوهای بلوتوث مقاوم در برابر آب، همه با برخی از پایین‌ترین قیمت‌های ما. تا به حال دیده ام

تخفیف های آشپزخانه سایبر دوشنبه آمازون 2022

آمازون به یک مرکز سبک واقعی تبدیل شده است، بنابراین جای تعجبی در اینجا وجود ندارد: فروش دوشنبه سایبری آن در بخش لباس ناامید کننده نیست. تا زمانی که می توانید همه چیز را از شلوار جین مناسب گرفته تا Ugg تهیه کنید.

تخفیف های زیبایی دوشنبه سایبری آمازون 2022

ما خبرهای هیجان انگیزی برای به اشتراک گذاشتن داریم: بهترین معاملات دوشنبه سایبری آمازون در سال 2022 بالاخره آمدند. در حالی که احتمالاً عادت کرده اید که فصل خرید تعطیلات را در مه بوقلمون شروع کنید، این خرده فروش بزرگ این کار را آسان تر از همیشه می کند که نام هر نامی را از لیست خود حذف کنید (در حالی که برخی از معاملات بزرگ را به ثمر رسانده اید) حتی قبل از شروع دسامبر.

معاملات آشپزخانه آمازون معمولاً برخی از بهترین معاملات هفته سایبری است که در هر کجا پیدا می کنید، و این تخفیف ها ارائه می شود. انتخاب‌های پرطرفدار (و هدایایی برای همه افراد موجود در لیست) مانند سرخ‌کن‌های هوا و قهوه‌ساز روی میز هستند، و اگر جای شما بودیم آن‌ها را می‌خریدیم—اینها برخی از بهترین خریدهایی هستند که می‌توانید قبل از تعطیلات انجام دهید. سرگرم کننده هستند و در یک چشم به هم زدن ناپدید می شوند.

معاملات اسباب‌بازی جنسی در دوشنبه سایبری آمازون 2022

قبل از اینکه به سایت بروید، ویرایش ما را از بهترین معاملات دوشنبه سایبری آمازون برای خرید در حال حاضر بررسی کنید، از کت های پف دار گرفته تا جاروبرقی Dyson. ما نمی توانیم قول بدهیم که این فروش ها برای مدت طولانی باقی خواهند ماند، بنابراین شانس خود را برای خرید آنها از دست ندهید (البته با ارسال رایگان دو روزه).

تخفیف های هدیه سایبری آمازون در دوشنبه 2022

Cyber ​​Monday آخرین فرصت شما برای خرید هدیه‌ای‌ترین اقلام این فصل با قیمت‌های با تخفیف عمده است، بنابراین اجازه ندهید بهترین معاملات امروز بدون نگاه کردن به آنها از بین برود. هر کسی که در لیست شما باشد از دریافت دمپایی Uggs، دوربین فوری یا کیندل، در میان بسیاری دیگر از جواهرات برجسته آمازون، هیجان زده خواهد شد.