7 بهترین محصولات آرایشی تاتو در سال 2022

پیکسل ها

بهترین آرایش مخفی تاتو سرمایه گذاری

Temptu Airbrush Makeup System 2.0 Premier Kit

خالکوبی

مهمترین چیز در مورد پوشاندن خالکوبی این است که نیاز به اصلاح رنگ دارد (نگران نباشید، ما یک راهنمای برای آن داریم!). به عنوان یک نکته کلی، “قرمز رنگ خنثی کننده خوبی برای شروع فرآیند پوشاندن خالکوبی سیاه استآلن می‌گوید. با این حال، او می‌افزاید، زمانی که او یک خالکوبی سیاه را برای عروسی یا فرش قرمز می‌پوشاند، دوست دارد ابتدا از یک کت ضخیم کانسیلر کمی عمیق‌تر (شاید 1-2 درجه عمیق‌تر) استفاده کند و سپس روی آن بپردازد. با کرم پودر یا کانسیلر متناسب با رنگ پوست.

رویداد را در نظر بگیرید

اگر خالکوبی(های) خود را برای یک رویداد یا مناسبت می پوشانید، در نظر بگیرید که چه خواهید پوشید و چه کاری انجام خواهید داد. “حتماً محصولات را از قبل امتحان کنید مطمئن شوید که آنها به لباس شما منتقل نمی شوند آلن می گوید و مطمئن شوید که فرمول ضد آب است.

بهترین آرایش پوشاننده تاتو در آمازون

جلد تاتو آرایش مهرون

بهترین پالت آرایش پوشاننده تاتو

MAC Studio Fix Conceal and Correct Palette

سینا گالیانو یک ویرایشگر زیبایی در جهان شهری و دارای سه سال سابقه نوشتن در مورد اخبار زیبایی، مد و سبک زندگی است. او در تحقیق و نوشتن داستان های زیبایی، مانند فرکننده های مژه و اینکه چرا ژل مو روی ابروهای شما بهترین هک زیبایی است، متخصص است. او مرتباً آرایش پوشاننده خالکوبی را برای اثربخشی آزمایش و تجزیه و تحلیل می کند، در حالی که با هنرمندان برتر آرایش صنعت برای ارزیابی مارک ها و محصولات جدید کار می کند.

بهترین آرایش تاتو برای پوشش بدن شما

پایه آرایش پا و بدن درمبلند

بهترین آرایش پوشاننده تاتو برای همه جا

فونداسیون صورت و بدن بک استیج دیور

نحوه انتخاب بهترین آرایش پوششی تاتو

بدانید از کدام رنگ ها استفاده کنید

گوش کنید، اگر برای یک خالکوبی زمان و پول صرف کرده اید، باید آن را به نمایش بگذارید – منظورم این است که این یک اثر هنری است! اما یک روز، ممکن است خودتان را در جایی بیابید که بخواهید موقتاً آن را بپوشانید – و حدس من این است که آن روز امروز است، و به همین دلیل است که به این صفحه وارد شده اید. نه بزرگ! دور هم جمع شده ام بهترین نکات و محصولات آرایشی برای پوشاندن خالکوبی برای پنهان کردن جوهر خود تا زمانی که برای نشان دادن دوباره آن آماده شوید.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بهترین آرایش پوششی تاتو ویروسی

کانسیلر چندکاره مایع را مخفی کنید

بهترین آرایش پوشاننده خالکوبی برای رنگ های عمیق پوست

ملانین ضد آب سیان ریچاردز

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

به گفته براندی آلن، آرایشگر مشهور، پوشاندن خالکوبی بسیار آسان است و همه چیز به اصلاح رنگ برمی گردد. با این حال، مهم است که روی محصولی سرمایه گذاری کنید که می دانید پوشش کافی خواهد داشت و در عین حال رنگ خالکوبی را که می خواهید پنهان کنید، حذف کنید. علاقه مند به این هستید که چگونه این کار را انجام دهید و کدام محصولات بهترین عملکرد را دارند؟ باحال، اینم یه نگاه کوتاه…

انتخاب های برتر ما برای آرایش پوشاننده خالکوبی در سال 2022:

برای پریدن از سوراخ خرگوش آماده هستید؟ عالی است، زیرا با توجه به بررسی‌ها، برای کشف نکات تخصصی از خود آلن و بهترین محصولات آرایشی برای پوشش خالکوبی در بازار، به پایین صفحه بروید.