7 بهترین فیلم کمدی رمانتیک جدید 2023

امسال با چند کمدی عاشقانه 2023 که ستارگان واقعی و آزموده سینما را به نمایش می‌گذارند، شروع امیدوارکننده‌ای خواهد داشت. برخی اقتباس‌ها وجود دارند که می‌توانند انتخاب بعدی باشگاه کتاب شما را راهنمایی کنند، و همچنین برخی داستان‌های اصلی که شما را در حدس زدن نگه می‌دارند، حتی اگر تا حدودی ۱۰۰ درصد مطمئن هستید که می‌دانید چه کسی قرار است با چه کسی به پایان برسد. لیست ما از 7 بهترین کمدی رمانتیک سال 2023 را در زیر بررسی کنید.

عروسی تفنگ ساچمه ای

آلیسون بری در این رام-کام که با همسرش دیو فرانکو نوشته است، بازی می کند. به نظر می‌رسد همه چیزهایی را که می‌شناسید دارد (یک زن معتاد به کار به زادگاهش برمی‌گردد و دوباره با یک سابقش ارتباط برقرار می‌کند، می‌دانید دریل) اما آیا AF مدرن است و شاید حتی چند عشقی؟

تاریخ انتشار: TBD 2023

استریم در AMAZON PRIME VIDEO

قرمز، سفید و آبی سلطنتی

آیا پیکسار کمدی رمانتیک ساخته است؟ بله پس تو به من می گویی که من می خواهم گریه کنم؟ خب، همینطور باشد.

عشق دوباره

عروسی های مقصد با وجود محیطی زیبا، فشار زیادی بر عروس و داماد وارد می کند. اگر بعد از سفر همه دوستان و خانواده شما به کشوری دیگر، پاهایتان سرد شود چه؟ و اگر علاوه بر آن، همه دوستان و خانواده شما در موقعیت گروگان قرار گیرند، چه؟ خیلی زیاده!!!!

استریم در AMAZON PRIME VIDEO

جای من یا شما

*صدای تیلور سوئیفت* نیمه شب با من ملاقات کن….

کسی که قبلا میشناختم

مثل اینه که تعطیلات و وقتی هری با سالی آشنا شد بچه رام کام ساخته.

کتاب «دشمنان برای دوستی جعلی با عشاق» نوشته کیسی مک‌کویستون درباره عاشق شدن شاهزاده انگلستان و اولین پسرش به پرده سینما می‌رود. یا از آنجایی که آمازون استودیو است، شاید فقط صفحه نمایش کوچک باشد. شما می دانید منظورم چیست.

عنصری

تاریخ انتشار: 10 فوریه در نتفلیکس

فیلم‌ها هرگز راه‌های خنده‌دار برای تلاقی علایق عاشقانه تمام نمی‌شوند و به خاطر این همه مزاحم، تا انتها عاشق نمی‌شوند. موانع در مسیر احساسات واقعی آنها این به سادگی قرار نیست اتفاق بیفتد! Rom-com ها همیشه کمی قابل پیش بینی هستند، اما همیشه کمی متفاوت هستند. این یک ویژگی است، نه یک اشکال. هر خبره ای می داند که مهم این است که بازیگران ~شیمی~ داشته باشند. شما می توانید یک استعاره را دوست داشته باشید یا از یک استعاره متنفر باشید، اما همه چیز در اجراست.

تاریخ انتشار: 27 ژانویه در Amazon Prime Video

تاریخ انتشار: TBD در Amazon Prime Video

تاریخ انتشار: 10 فوریه در Paramount+

تاریخ انتشار: ژوئن 2023

پریانکا چوپرا جوناس و سام هیوگان در این کمدی رمانتیک با پیچشی بیمارگونه (اما به شیوه ای شیرین) بازی می کنند. پریانکا نقش بیوه‌ای را بازی می‌کند که به عنوان تمرین درمانی شروع به ارسال پیامک به تلفن نامزد مرده‌اش می‌کند و سام نقش مردی را بازی می‌کند که شماره مرد مرده را به او اختصاص می‌دهد. این بر اساس رمان است متن برای شما توسط سوفی کرامر که در سال 2016 یک فیلم آلمانی ساخته شد.منبع

مردم می گویند کمدی رمانتیک مرده است و من به آنها می گویم: بیشتر نگاه کنید. در واقع عشق است همه جا، و رام های جدید بیشتری از آنچه فکر می کنید وجود دارد. آنها فقط گاهی اوقات مستقیماً به سرویس استریم و کاناپه شما می آیند، جایی که کابرنه کنار بطری است و ذرت بو داده قابل مایکروویو است، به جای بخار کردن (و شکستن) سالن سینمای محلی شما. این آزاردهنده و نگران کننده است، اشتباه نکنید. خندیدن با جمعیت و سپس، یک ماه بعد، در چندمین بار تماشای مجدد خود، آن لحظات را در خانه دوباره زنده کنید، بسیار سرگرم کننده تر است. اما این بدان معنا نیست که هالیوود بهترین ژانر را کنار گذاشته است.

تاریخ انتشار: 10 فوریه در Amazon Prime Video

در نتفلیکس استریم کنید

در نیمهشب