7 بهترین آبمیوه گیری در آمازون

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

بهترین آبمیوه گیری گریز از مرکز

JOYOUNG

آبمیوه گیری آهسته جونده

7

برویل

آبمیوه گیری سانتریفیوژ آبمیوه فواره کلد پلاس BJE530BSS

بهترین معامله

بنابراین، از آنجایی که من شما را دوست دارم، در اینجا هفت تا از بهترین آبمیوه‌گیری‌هایی را که می‌توانید در آمازون پیدا کنید، بر اساس ترکیبی از ویژگی‌ها، قیمت‌ها و بررسی‌ها معرفی می‌کنیم. جامعه آبمیوه‌گیری در مورد فواید آب کرفس برای سلامتی مردم، مشتاق است و دوست دارند همه چیز را به شما بگویند.

برویل

آبمیوه گیری گریز از مرکز JE98XL Juice Fountain Plus

3

بهترین برای آبمیوه گیری سنگین

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

ساحل همیلتون

67601A Big Mouth Juice Extractor

5

بهترین آبمیوه گیری با پرس سرد

ونتری

آبمیوه گیری 808

2

امگا

دستگاه آبمیوه گیری و سیستم تغذیه NC900HDC

4

آب سبز، نارنجی و صورتی با بطری های شفاف و درب های سفید که در ردیف ها تکرار می شوند

بهترین برای حجم

بهترین آبمیوه گیری فشرده

آیا برای محصولی می‌میرید که به طرزی جادویی آب هویج تازه را برای شما درست کند؟ آماده برای تقویت انتخاب های غذایی سالم خود برای واقعی این بار (همان، همان)؟ یا شاید می خواهید در این فصل تعطیلات، یک ابزار با فناوری پیشرفته از آمازون هدیه یا دریافت کنید؟ دوستان من، آبمیوه گیری انتخاب عاقلانه ای است. بسیاری از آبمیوه‌گیری‌ها در واقع دستگاه‌های چند منظوره هستند که به شما امکان می‌دهند علاوه بر نیاز به آب‌میوه‌گیری، انواع غذاها را چرخ کرده، آسیاب کنید و هم بزنید. و ما می گوییم آره به میوه ها و سبزیجات بیشتر—مثل، اجازه دهید آن را تصمیم اولیه سال نو کنیم، k؟

قبل از اینکه به چیزهای خوب بپردازیم، بیایید در مورد چیزهایی که باید در آبمیوه گیری به دنبال آنها باشید صحبت کنیم. اساسی ترین تفاوت کند (معروف به پرس سرد، که از یک چوب پنبه چوب پنبه ای بزرگ به نام “آغور” برای مخلوط کردن همه میوه ها و سبزیجات استفاده می کند) در مقابل سریع (معروف به گریز از مرکز، که از یک موتور برای عبور دادن محتویات از طریق رنده استفاده می کند) است. آب میوه را از پالپ جدا کنید – در این فرآیند آن را داغ کنید). در مورد اینکه آیا گرما به مواد مغذی آسیب می‌زند یا از بین می‌برد بحث‌هایی وجود دارد، اما پرس سانتریفیوژ گاهی اوقات در دریافت آن آب شیرین و شیرین مؤثرتر است. یکی دیگر از تفاوت‌های بزرگ این است که (obv) برای ویژگی‌های پیشرفته‌تر هزینه بیشتری می‌پردازید، که تعیین می‌کند چقدر می‌توانید با آن انجام دهید، تعداد قطعات وجود دارد و تمیز کردن آن چقدر آسان است.

هنر آشپزی

آبمیوه گیری CJE-1000 Die-Cast Juice Extractor

6

جهان شهری

بهترین برای بدون BPA