62 ایده جالب برای طراحی ناخن هالووین برای سال 2022

31 اکتبر نزدیک است. بیا کمی تفریح ​​کنیم. برای یافتن بهترین ایده های مانیکور هالووین برای سال 2022 به ادامه مطلب بروید.

طرح‌های مورد علاقه ما در طراحی ناخن هالووین امسال، اساساً پیچ و تاب‌هایی در روندهایی است که قبلاً برای پاییز بزرگ شده‌اند. به رنگ های تیره، ناخن های ombre و سایه های نارنجی فکر کنید که اینطور نیستند هم روی بینی، اما به اندازه ای است که منظور را متوجه می شود.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

حتی اگر امسال برای همه چیز آماده نیستید، ناخن های هالووین راه حل مناسبی برای نشان دادن کمی روحیه هستند. آن‌ها سرگرم‌کننده، ارزان‌اند و ساختن آن‌ها آنقدرها هم سخت نیست، به‌علاوه در حالی که سیب‌چسب‌دار را در دست دارید، در اینستاگرام بسیار عالی به نظر می‌رسند. کنار هم قرار دادن یک لباس مفصل هالووین همیشه از نظر تئوری بهتر از عملی است. بین هزینه ای که برای خرید یک لباس و زمان لازم برای اجرای آرایش صرف می شود، ممکن است در نهایت تلاش زیادی شود. اینجاست که هنر ناخن به کارتان می آید.

szn شبح وار بالاخره به سراغ ما آمد. و اگر ترندهای TikTok و Instagram نشانه ای باشد، لباس های هالووین – از جمله ناخن هالووین و آرایش هالووین – برای سال 2022 بازگشته و بهتر از همیشه هستند.