61 بهترین فیلم اکشن تمام دوران

گاهی اوقات شما فقط نیاز دارید که برای چند ساعت لگد زدن یک نفر روی صفحه نمایش را تماشا کنید – اینجاست که بهترین فیلم‌های اکشن وارد صحنه می‌شوند.

جنیفر لارنس اخیراً به دلیل این ادعا که وقتی برای بازیگری انتخاب شد، داغ شد بازی های گرسنگی، به او گفته شد: “هیچ کس تا به حال زنی را در نقش اول یک فیلم اکشن قرار نداده است، زیرا این فیلم کار نمی کند.” البته، در واقع، زنان برای سال‌ها تیتر فیلم‌های اکشن بوده‌اند و فیلم‌های پرفروش تحت رهبری زنان از زن شگفت انگیز به پرندگان شکاری– اخیراً بر باکس آفیس تسلط داشته اند، حتی فرنچایزهایی را که در ابتدا قهرمانان مرد داشتند، تصاحب کرده اند. زیرا مکس دیوانه: جاده خشم درباره مکس دیوانه نیست (متاسفم، تام هاردی). درباره Furiosa با بازی شارلیز ترون است که سه فیلم در این فهرست دارد.

کل ژانر معمولاً مردم را به فکر مردی می‌اندازد که شبیه دواین «راک» جانسون است که در حال رانندگی با یک خودروی اسپورت از آسمان‌خراش در حالی که با تفنگ به سمت بالون هوایی شلیک می‌کند… و مطمئناً، تلنگر سنتی انفجاری جای خود را دارد. ما هرگز شما را برای بازگشت به آنجا سرزنش نخواهیم کرد ایندیانا جونز، جیمز باند، یا هر کلاسیک دیگر دلباز و عضلانی. اما اکثر روزها ما فیلم‌های اکشن خود را با تعداد بیشتری از زنان دوست داریم و خوشبختانه بهترین فیلم‌های اکشن واقعی دقیقاً همین ویژگی را دارند.

سلیقه شما هرچه که باشد، می دانیم که در جمع 59 فیلم اکشن ما که در آن زنی قوی مشت می زند، چیز هیجان انگیز، جالب و حتی خنده دار پیدا خواهید کرد. (و هنگامی که با این لیست تمام شد، بهترین فیلم های معمایی را بررسی کنید.)
منبع