6 چیزی که کیت میدلتون هرگز نخواهد پوشید

بسیاری از موارد موجود در این لیست ترجیحات شخصی کیت به نظر می رسد، اما در واقع برخی “قوانین” رسمی وجود دارد که خانواده سلطنتی در مورد لباس پوشیدن از آنها پیروی می کنند – به خصوص زمانی که ملکه زنده بود.

مارک کریسون//گتی ایماژ

در نهایت، کیت هرگز به جز ساعت Cartier Ballon Bleu ساعتی نمی‌پوشد و «هرگز برای نامزدی رسمی لباس‌های لوفر نمی‌پوشد» – اگرچه او در آن‌ها در انظار عمومی دیده شده است. دوستانه و غیر رسمی مناسبت ها

Mehera Bonner یک نویسنده مشهور و اخبار سرگرمی است که از Bravo و نمایشگاه عتیقه جات با همان اشتیاق، او قبلاً سردبیر سرگرمی بود ماری کلر و بیش از یک دهه فرهنگ پاپ را پوشش داده است.منبع

عضوی از خانواده سلطنتی شامل بایدها و نبایدهای زیادی است، به خصوص در مورد مد – جایی که چیزی به سادگی فراموش کردن پوشیدن جوراب برهنه در یک مراسم باعث می شود همه افراد کاملاً مارپیچ شوند. و ارین فیتزپاتریک، متخصص مد، یک TikTok (از طریق خورشید) فاش کردن شش چیزی که کیت میدلتون به معنای واقعی کلمه هرگز نمی پوشد.

همچنین گفته می شود کیت وقتی کفش های کتانی می پوشد هرگز کیف پول نمی پوشد. چرا؟ واقعا هیچ نظری ندارم اما در مورد کفش‌های کتانی، کیت از برچسب‌های طراحی استفاده نمی‌کند، بلکه به برندهایی مانند Superga، New Balance و Adidas پایبند است. علاوه بر این، فیتزپاتریک اشاره می کند که کیت “هرگز از کیف های دستی پرنسس دایانا استفاده نکرده است، حتی اگر مشخصا بسیاری از جواهرات دایانا را به ارث برده است.”

یک مثال؟ اعلیحضرت از کفش‌های پاشنه بلند متنفر بودند، بنابراین خانواده سلطنتی فقط وقتی او نبود آن را می پوشیدند. یک منبع سلطنتی در واقع این را تایید کرد نمایشگاه Vanity Fair، گفت: «او واقعاً دوست ندارد [wedges]و در بین زنان خانواده به خوبی شناخته شده است.”

هد شات مهرا بونر

مورد یک؟ لاک ناخن – اگرچه، او گاهی اوقات این قانون ناگفته را زیر پا می گذارد، مانند عید پاک که او را با لباس قرمز شاد دیده می شود (البته باید توجه داشت که این نامزدی رسمی سلطنتی نبود):