6 بهترین جاروبرقی 2023


اعتراف: من ممکن است یک وسواس فکری داشته باشم

جاروبرقی در حالی که برخی از کارها واقعاً بدترین هستند – کنار گذاشتن ظروف؟ لباسشویی تاشو؟ نه thx! – چیزی به طرز شگفت انگیزی درمانی در مورد یک جاروبرقی خوب وجود دارد. من را یک دمدمی مزاج صدا کنید، اما مرتب کردن فضایتان احساس خوبی دارد. TBH، من دوست دارم به همه آن خرگوش‌های غبارآلود فکر کنم که مشکلاتم در اتر مکیده می‌شوند، و آن خرده‌های غذای مزاحم فهرست کارهای من هستند که در هوا پراکنده می‌شوند. (الل، اگر فقط، درست است؟)

اما دوست من، همه خلاءها برابر نیستند. و اگر نظافت خود را به همان اندازه جدی بگیرید، احتمالاً از خود می‌پرسید که کدام جاروبرقی ارزش سرمایه‌گذاری را دارد. اول از همه، باید اندازه را در نظر بگیرید. دوران جاروبرقی‌های بی‌حجم که کل کمد را اشغال می‌کنند گذشته است – ما در قرن بیست و یکم هستیم، بی‌بی! از جاروبرقی رباتی گرفته تا جاروبرقی شارژی و جاروبرقی چسبناک، این همراهان تمیزکننده در اشکال و انواع مختلفی وجود دارند. برای راحتی بیشتر، ایده خوبی است که یک جاروبرقی دستی در خانه خود داشته باشید. حتی اگر صاحب یک جاروبرقی بزرگ‌تر برای آشفتگی‌ها و ریختن‌های بزرگ‌تر هستید، یک جاروبرقی دستی در یک کلاچ عالی می‌آید زمانی که باید چیزی را در گوشه‌ای کوچک، قفسه‌ی کتاب‌های بلند، گوشه‌ای عجیب و غریب، شکاف‌هایی با شکل عجیب تمیز کنید. جاروبرقی های دستی تقریباً MVP های فهرست ابزار تمیز کردن هستند.

خوب، پس اکنون که ما ثابت کرده ایم که شما کاملاً به یک جاروبرقی دستی در زندگی خود نیاز دارید، زمان آن رسیده است که مطابقت کامل خود را پیدا کنید. ما اینترنت را بسیار دور جستجو کردیم، نظرات مشتریان و ویژگی های محصول را بررسی کردیم تا بهترین جاروبرقی های دستی را برای خرید در حال حاضر جمع آوری کنیم.

انتخاب های برتر ما برای بهترین جاروبرقی های دستی سال 2023:

 • وکیوم دستی سفید

  بهترین جاروبرقی کلی دستی

  وکیوم دستی هوور سفید

  94 دلار در آمازون

  ادامه مطلب

 • کیت جاروبرقی دستی

  بهترین جارو برقی دستی

  کیت جاروبرقی دستی ماکیتا

  ادامه مطلب

 • جاروبرقی دستی UltraCyclone Pet Pro+

  بهترین جاروبرقی دستی برای موهای حیوانات خانگی

  جارو برقی دستی Shark UltraCyclone Pet Pro+

  ادامه مطلب

 • جارو شارژی دستی

  بهترین جاروبرقی دستی با بودجه

  جارو برقی دستی Ridgid

  ادامه مطلب

 • مینی جاروبرقی دستی

  بهترین جاروبرقی جمع و جور دستی

  جاروبرقی دستی Brigii Mini

  ادامه مطلب

برای یافتن فهرست کامل به پیمایش ادامه دهید و اعتماد کنید: با یکی از این پسران بد، خانه بدون گرد و غبار شما در انتظار است!منبع