56 ایده برای هنر ناخن پاییزی 2022: طرح‌های مد روز برای امتحان کردن پاییز امسال

همه محصولات ارائه شده در Glamour به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

به عبارت دیگر، اینها ترندهای اصلی ناخن پاییزی شما نیستند. بنابراین اگر اینقدر تمایل دارید که تمام ژاکت‌های بزرگ خود را با دستکش‌هایی که ارزش رد کردن آن را دارد، جفت کنید، ما بهترین ایده‌های ناخن پاییزی را که در برگه‌های ذخیره‌شده ویرایشگرهای زیبایی ما جای گرفته‌اند گردآوری کرده‌ایم.

در حالی که یک شراب عمیق یا نیروی دریایی کلاسیک هرگز از مد نمی افتد، چرا ایده های غیرمنتظره ناخن پاییزی را در این فصل امتحان نکنید؟ به نظر می رسد که یک رویکرد کمتر متعارف، توافق عمومی در بین اینستاگرامرها و هنرمندان حرفه ای ناخن باشد. از آنجایی که دما (کمی) سرد شده است، فیدهای ما مملو از چیزی نبودند جز برداشت‌های بازیگوش از مانیس فرانسوی، استفاده‌های مبتکرانه از فضای منفی و لهجه‌های متالیک فراوان – و بله، حتی چند مورد ثابت (اما به دور از کسل‌کننده بودن) وجود داشته است. ) خنثی ها برای سنت گرایان در میان ما گرایش دارند.