55 بهترین هدیه نوزاد برای نوزادان (و والدین آنها!) در سال 2022

مگر اینکه فرزند خود را داشته باشید، پیدا کردن بهترین هدایای کودک می‌تواند یکی از سخت‌ترین ماموریت‌های موجود باشد. مطمئناً، می‌توانید بیرون بروید و زیباترین‌های دنیا را بخرید، اما بهترین ایده‌های هدیه برای نوزادان آنهایی هستند که به آسان‌تر کردن زندگی خانواده در حال رشد کمک می‌کنند. وسایل مهدکودک مانند تصفیه‌کننده‌های هوا و مرطوب‌کننده‌ها، آخرین فناوری پوشیدنی نوزادان (بله، واقعاً)، و راه‌حل‌های ساده برای فروپاشی‌های اجتناب‌ناپذیر، شما را به زمزمه‌های اصلی کودک تبدیل می‌کنند – حتی اگر بچه دار شدن آخرین چیزی باشد که به ذهنتان می‌رسد.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

ما با مادران و پدران صحبت کردیم و سایت‌های رجیستری را جست‌وجو کردیم تا هدایای بی‌خبر برای نوزادان را در همه بودجه‌ها پیدا کنیم (حتی هدایای عالی برای مادران در ترکیب وجود دارد). چه با یک شیء حسی هوشمند منهتن اسباب‌بازی، قابل تنظیم‌ترین صندلی غذای لالو، یا باشگاه بازی لاووری مورد تأیید مونته سوری، در این فهرست هیچ مشکلی وجود ندارد.

پیشاپیش، 55 بهترین هدیه کودک سال 2022 را بخرید، سپس بنشینید و منتظر بمانید تا عکس های بامزه به نمایش درآیند.