55 بهترین ناخن روز شکرگزاری 2022 که پنیری نیستند

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

احتمالاً عبارت “طراحی ناخن برای جشن شکرگزاری” بوقلمون‌های نازک و زائران مشکل‌ساز را به ذهن متبادر می‌کند، اما ایده‌های سرگرم‌کننده زیادی وجود دارد که کاملاً واقعی نیستند. به رنگ‌های گرم که منعکس‌کننده برگ‌های در حال سقوط هستند، طرح‌های الهام‌گرفته از مواد اصلی شکرگزاری مانند سس کرن‌بری یا کدو، یا حتی مقداری زرق و برق برای آن احساس جشن فکر کنید. و بله، ما بود قادر به ردیابی برخی از طرح‌های ناخن بامزه کدو تنبل (و بوقلمون!) برای سنت‌گرایان خارج از کشور است. سبک شما هر چه باشد، ما ناخن های شما را پوشانده ایم. برای دیدن جالب ترین ناخن های روز شکرگزاری که امسال می توانید امتحان کنید، به ادامه مطلب بروید.

روز شکرگزاری دقیقاً در گوشه و کنار است و با آن میخ های شکرگزاری نیز همراه است. مانی جشن بهترین راه برای وارد شدن به روحیه بعد از گذراندن زمان جدا از خانواده است. و حداقل، اگر به جای آن به تنهایی نیاز دارید، هنر ناخن DIY نیز می تواند به عنوان یک حواس پرتی باشد.