55 بهترین آهنگ کریسمس برای لیست پخش تعطیلات 2022 شما

و در مورد ریشه‌های آهنگ، او گفت: «من شروع و وسط را روی صفحه کلید در خانه‌ای کوچک در ایالت نیویورک، در اتاقی تنها نوشتم. من تازه شروع کردم به همه چیز کریسمس فکر کنم و به عنوان بچه ای که عاشق کریسمس هستم بزرگ شدم. من فکر می کنم به همین دلیل است که این یک رکورد جشن است. یکی روز پیش گفت: “این غم انگیزترین آهنگ کریسمس است، زیرا تو می گویی، من به همه این چیزها اهمیت نمی دهم. من فقط این شخص دیگر را می خواهم. و من حدس می زنم این موضوع من بود. می‌خواستم یک آهنگ عاشقانه را روی یک آهنگ کریسمس، دو مورد از چیزهای مورد علاقه‌ام در جهان، قرار دهم…. پس وقتی با [cowriter Walter Afanasieff]… من اخیراً چیزی را خواندم که او در مورد آن صحبت کرده است، من نمی دانم [know]، 2014 یا یه همچین چیزی، اونجا که وقتی آهنگ رو براش آوردم گفت ملودی رو دوست نداشت و خیلی ساده بود. میدونی چیه؟ این درست است، زیرا من معمولا شروع به نوشتن آهنگ با پیانو نمی کنم. من یک نوازنده پیانو وحشتناک هستم، اما گاهی اوقات بزرگترین آهنگ ها در راه است [from] فقط پشت پیانو می نشینی و در حال قاطی کردن. بنابراین آن را برای والتر آوردم. بیشتر آهنگ را قبلا نوشته بودم و روی پل کار کردیم و با هم آن را تولید کردیم.»منبع خوب، اگر از Spotify خارج شویم، این افتخار به «همه چیزی که برای کریسمس می‌خواهم، تو هستی» اثر ماریا کری است. تعجب کردی؟ آن آهنگ – بدون ذکر آلبوم کریسمس 94 که از آن آمده است – یک قانون فرهنگی است! این در بالای لیست پخش کریسمس Spotify قرار دارد که در زیر آورده ایم. فهرست 100 آهنگی شامل محبوب‌ترین آهنگ‌های کریسمس در Spotify می‌شود، و طیف وسیعی از آهنگ‌های اصلی مانند «Last Christmas» از Wham! به پیشنهادات جدیدتر، مانند آهنگ تعطیلات آوا مکس.

محتوا

زمان خاموش کردن آهنگ‌های شکرگزاری است: فصل تعطیلات فرا رسیده است – به این معنی که پخش بهترین آهنگ‌های کریسمس با دسی‌بل گوش‌خراش کاملاً قابل قبول است. اما کدام کلاسیک کریسمس محبوب ترین در تمام دوران است؟

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

ماریا کری گفت EW درباره 25 سالگی این آهنگ در سال 2019، “من زمان را سرزنش می کنم. من چیزی دارم که در آن خارج از قلمرو سنتی نحوه اندازه گیری ما زندگی می کنم [it]. بنابراین از این نظر، بابانوئل و من بسیار شبیه هم هستیم. اما من در مورد 25 سالگی هیجان زده هستم. مثل این است که همه چیز در کنار هم قرار می گیرد تا به آهنگ لحظه ای جشن ببخشد. برای من سخت است که بدانم مردم چقدر این آهنگ را جشن می گیرند به غیر از آنچه از دوستان می شنوم و فقط آنچه را که در اینترنت می خوانم، یا فقط چیزهای دیگر، از افرادی که می گویند واقعاً با آن روحیه می گیرند. این برای من، به ویژه به عنوان یک ترانه سرا، بسیار بزرگ است. بنابراین من می خواهم امسال را به شکلی بزرگتر از حد معمول جشن بگیرم.

اگر آهنگ های کریسمس در آن برجسته می شد داستان ترسناک آمریکایی: Coven، این یکی عالی خواهد بود. البته این یکی از پرفروش ترین آهنگ های کریسمس است.

اگر می‌خواهید بیشتر بدانید، برخی از آهنگ‌های مورد علاقه‌مان را برجسته کرده‌ایم، پس برای خود یک لیوان تخم مرغ بریزید، روی Play ضربه بزنید و وارد کلوب کریسمس شوید. و اگر پس از خواندن این فهرست آهنگ های کریسمس در حال و هوای رمانتیک هستید، راهنمای ما برای بهترین آهنگ های عاشقانه کریسمس را بررسی کنید.

1. “همه چیزی که برای کریسمس می خواهم تو هستی” نوشته ماریا کری (1994)