51 بهترین هدیه خانه دار برای صاحب خانه های جدید در سال 2022

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

مانند هدایایی برای مادران و هدایایی برای همسران، بهترین هدایای خانه داری باید مفید باشد، اما همچنان متفکرانه و سرگرم کننده باشد. هدف این است که یک خوراکی منحصر به فرد یا یک ابزار مفید پیدا کنید که صاحب خانه جدید یا شخصی که در یک آپارتمان تازه ساکن شده است آن را دوست داشته باشد، اما هرگز فکر نمی کند برای خود بخرد. مثل پیدا کردن چیزی برای افرادی است که همه چیز دارند یا خرید کردن برای دوستان سخت است. کمی لوکس یا یک نسخه ارتقا یافته از آیتمی که قبلاً استفاده می‌کردند، همیشه به خوبی پیش می‌رود. نکته حرفه ای: هرگز نمی توانید با یک هدیه شخصی اشتباه کنید.

ردیابی بهترین هدایای خانه داری می تواند تقریباً به اندازه یافتن فضای مناسب سخت باشد: چقدر باید هزینه کنید؟ آیا آشپزخانه، اتاق نشیمن یا حمام را در اولویت قرار می دهید؟ و بعد از روزها نگاه کردن، آیا باید کاملاً تسلیم شوید؟ اما دوستان، نگران نباشید: مهم نیست موقعیت شما، هدیه عالی وجود دارد، و ما با هم آن را پیدا خواهیم کرد. (ما را نمایندگان املاک و هدیه در نظر بگیرید.)

برای آسان‌تر کردن جستجوی شما، این وظیفه را بر عهده گرفتیم که خرده‌فروشان مورد علاقه خود را در جستجوی بهترین هدایای خانه‌دار جستجو کنیم. از مجموعه ظروف پخت و پز پیشرفته گرفته تا خدمات تحویل گل، چیزهای کوچکی وجود دارد که هر صاحب خانه (یا مستاجر آپارتمان) جدیدی را تحت تأثیر قرار می دهد. به دنبال هدیه ای برای دانشجویی هستید که به تازگی از خوابگاه نقل مکان کرده است؟ ما برای آنها هدایای ارزان قیمت نیز داریم. از آنجایی که بسیاری از این سنگ‌های قیمتی برای همه مفید هستند، هدایای عالی برای زنان نیز می‌سازند و به شما کمک می‌کنند مردان را نیز از فهرست خود بررسی کنید. این انتخاب ها آنقدر خوب هستند که هر وقت به جای دیگری بروند دلتنگشان خواهند شد.

انتخاب های برتر برای بهترین هدایای خانه داری: