51 بهترین معاملات مبل دوشنبه سایبری 2022: Shop Anthropologie، West Elm، Overstock


بهترین معاملات مبلمان سایبر دوشنبه ممکن است تخفیف های مورد علاقه ما در تعطیلات خرید سال 2022 باشد. هیچ تفاوتی برای فروش لباس در هفته سایبر یا کاهش قیمت‌های زیبایی وجود ندارد، اما نمی‌گویید صرفه‌جویی در صدها دلار در یک خرید، هیجان‌انگیزتر است؟ خرده فروشان دکور خانه مانند Target، Wayfair، و Article هر سال با معاملات Cyber ​​Monday خود با تخفیف برای اتاق خواب، تخفیف برای اتاق ناهار خوری و تخفیف برای آشپزخانه و انباری عرضه می شوند.

برای ارتقای کل اتاق نشیمن خود آماده اید؟ یک سکشنال یا کاناپه در فروش و یک میز قهوه جدید انتخاب کنید. تجهیز یک مکان جدید از ابتدا؟ احتمالاً می توانید از یک ست ناهارخوری مجسمه ای و یک پایه تلویزیون استفاده کنید. به دنبال هدیه برای فارغ التحصیل هستید؟ میزهای کناری و چرخ دستی های ذخیره سازی فضایی همیشه ضربه می زنند. درست به موقع برای تعطیلات، در زیر با بهترین معاملات مبل سایبر دوشنبه در سال 2022 شروع کنید.

به دنبال تخفیف های بیشتر می گردید؟ همه را بررسی کنید بهترین معاملات دوشنبه سایبری 2022.

همانطور که تا به حال انتظار داشتیم، فروش سایبری دوشنبه Wayfair برای پخش نشد. برای هر چیزی که می‌خواهید، از جمله کاناپه‌ها، سرویس‌های اتاق ناهارخوری و مبلمان پاسیو، تا 80 درصد تخفیف خواهید داشت. ما نسبت به این چهارپایه های نواری با مواد ترکیبی و سکشنال مستحکم علاقه ای جزئی داریم.

همیشه فروش مبلمان در آمازون در حال انجام است، اما این خرده‌فروش بزرگ تا سایبر دوشنبه با تخفیف‌های شدیدتر روی برخی از ارزشمندترین یافته‌های خود در اینستا تولید می‌کند. نمونه موردی: این مبل مدرن و کریدنزای اواسط قرن تقریباً در هر حفاری پیچیده به نظر می رسد.

تن‌ها مبلمان مورد علاقه Target، از صندلی‌های برجسته گرفته تا واحدهای ذخیره‌سازی بی‌پایان مفید، در حال حاضر تا 40 درصد تخفیف دارند و می‌توانید بسیاری از آن‌ها را در فروشگاه خریداری کنید تا در هزینه حمل و نقل صرفه‌جویی کنید. همه اینها بخشی از فروش بزرگ سایبری دوشنبه است که شامل درختان کریسمس نیمه کاره و جاروبرقی های بی سیم نیز می شود.

مقاله تقریبا هرگز فروش ندارد، اما Cyber ​​Monday یک استثنا بزرگ است. تا 28 نوامبر (و فقط تا زمانی که ذخایر تمام می شود)، می توانید 40 درصد از نورپردازی محبوب اینترنت، میزها، صندلی ها (از جمله صندلی های غذاخوری و تقریباً هر طعم مبل قابل تصور) و موارد دیگر را دریافت کنید.

شمع ها و لباس های زیبا را فراموش کنید: بخش کالاهای خانگی آنترو ممکن است بهترین دارایی آن باشد. این خرده‌فروش به‌خاطر کاهش قیمت‌های انتخابی خود در تعطیلات مهم شناخته می‌شود، و این بار هم تفاوتی ندارد: بخش عظیمی از دکورهای تمام‌قیمت در حال حاضر 30 درصد تخفیف دارد (بزرگ‌ترین فروش خانگی این برند در سال)، و شما همچنین می توانید از 30٪ تخفیف تقریباً برای هر چیز دیگری و 40٪ تخفیف برای اقلام فروش استفاده کنید. برو برو برو!

برای مبلمان و دکوری که واقعاً در هیچ جای دیگری نمی توانید پیدا کنید، مطمئن شوید که Etsy را انتخاب کنید. اکنون برای مدت محدودی، هزاران محصول منحصر به فرد – مانند عثمانی های چرمی و میزهای حک شده با دست – تا 60 درصد تخفیف دارند و آماده هستند تا فضای شما را به هم ببندند. (کیت های مبلمان DIY همچنین هدایای عالی برای افرادی که همه چیز دارند، FYI است.)

در حالی که بیشتر قطعات خانه بزرگ‌تر از فروش فعلی Urban با تخفیف 30 درصدی حذف شده‌اند، یک فروش مخفی مبل دوشنبه سایبری وجود دارد: برخی از محبوب‌ترین مبلمان این برند – از جمله زیباترین میز ناهارخوری که تا به حال دیده‌ایم و یک گاری بار که ایده‌آل است. برای فضاهای کوچک – بی سر و صدا علامت گذاری شده است. پیشنهاد می کنیم در فرصتی که به دست آمده است، یک عکس بگیرید.

اگر مدتی است که Crate & Barrel را بررسی نکرده‌اید، اکنون زمان آن است که دوباره با آن آشنا شوید: این محصول مملو از یافته‌های الهام‌گرفته از کلاسیک است که به نظر می‌رسد ممکن است آنها را در جالب‌ترین فروش املاکی که تا کنون داشته‌اید، انتخاب کرده باشید. رویداد Cyber ​​Monday آن تقریباً تا 30٪ تخفیف برای هر چیزی ارائه می دهد – صندلی های استراحت، مبلمان اتاق خواب، میزهای قهوه – اما فقط تا پایان روز.

پاراشوت ممکن است بیشتر به خاطر ملحفه های لوکس خود شناخته شود، اما این برند اخیراً در مبلمان نیز گسترش یافته است. در اینجا جای تعجب نیست: پیشنهادات به طور یکنواخت شیک و آماده هستند تا تقریباً در هر طرحی طراحی شوند. تقریباً همه چیز در سراسر سایت در حال حاضر 20٪ تخفیف در این هفته دارد که به معنای صدها دلار تخفیف مبل های بالشی، نور ملایم و مبلمان اتاق خواب است.

چه در بازار صندلی های اداری باشید و چه صندلی های تاکیدی، Rifle Paper Co ارزش بازدید را دارد. چاپ‌های امضای این برند اکنون به صورت پاشیده شده روی صندلی‌های مختلف، از جمله نیمکت‌ها و صندلی‌های عاشقانه، همراه با سایر مبلمان مانند تخت‌های سر و عثمانی در دسترس هستند. (اگر ترجیح می دهید اثاثه یا لوازم داخلی خود را انجام دهید، می توانید پارچه چاپ شده را نیز بردارید.) از کد MERRY30 در هنگام تسویه حساب برای 30٪ تخفیف برای سفارش خود استفاده کنید.

نیازی به تعجب نیست که آیا سفارش شما از The Citizenry بصورت حضوری به همان اندازه که بصورت آنلاین ظاهر می شود خوب به نظر می رسد – اگر چیزی باشد، حتی بهتر خواهد بود. این برند با فرش‌ها و دکورهای دست‌ساز و باکیفیت نامی برای خود دست و پا کرده است و اکنون مجموعه عظیمی از این محصولات می‌توانند با تخفیف 25 درصدی در فروش آرشیو آن در اختیار شما باشند. (روتختی و فرش های منتخب نیز برای Cyber ​​Monday 30 درصد تخفیف دارند.)

در حالی که قیمت‌های معمولی West Elm می‌تواند دلهره‌آور باشد، شما فقط باید یکی از فروش‌های (نادر) این برند را بگیرید تا همه چیز کمی در دسترس‌تر باشد. در حال حاضر، هزاران کالای پرفروش را تا 70 درصد تخفیف، به علاوه ارسال رایگان ارائه می‌کند—بنابراین می‌توانید همه آنها را مطالعه کنید.

خریداران معمولی CB2 می‌دانند که بهترین چیزها اغلب (اگر همیشه) به فروش نمی‌رسند، اما Cyber ​​Weekend کمی اوضاع را متزلزل می‌کند. برای چند روز آینده مبلمان، دکور و اقلام تعطیلات تا 60 درصد تخفیف دارند و حتی ارسال رایگان نیز دریافت خواهید کرد.

فراموش می کنید که Macy’s حتی یک بخش مبلمان دارد، اما معاملات مبلمان سایبر دوشنبه آن ارزش دیدن را دارد. تا فردا، ده‌ها هزار کاناپه، تخت، میز ناهارخوری، و بسیاری از قطعات دیگر به فروش می‌رسند، با تخفیف 2000 دلاری یا بیشتر در برخی از آنها.

در بازار صندلی‌ها، میزها و استندهای رسانه‌ای، سال‌ها مفتخر به نمایش آن هستید؟ حتماً از Castlery خرید کنید، جایی که تا 40٪ در خرید مبلمان پرفروش این هفته صرفه جویی خواهید کرد. این برند به دلیل میزبانی از فروش های زیاد شناخته شده نیست، بنابراین تا زمانی که این فرصت را داشته باشیم، اتاق نشیمن و دفاتر خانگی خود را با قیمت ارزان ارتقا خواهیم داد.

Cyber ​​Monday در Burrow به شدت در جریان است، که با تخفیف های جدید تا 50٪ تخفیف، تخفیف بر روی اقلام منتخب با کد BF22، و ارسال رایگان برای تکمیل همه چیز عرضه می شود. تقریباً چیزهای زیادی برای ذکر کردن وجود دارد، اما موارد مورد علاقه ما شامل بخش های لوکس آماده برای سرگرمی های بی پایان، قفسه بندی دیواری معمولی، و تعداد زیادی بالش پرتابی برای ایجاد حس دوست داشتنی در مکان شما است.

در والمارت نخوابید. این یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید قطعات مقرون‌به‌صرفه در هر زمان از سال است، و ما مطمئن هستیم که نمی‌خواهید معاملات هفته سایبر آن را از دست بدهید. بسیاری از جواهرات در حال حاضر در فروش هستند، از جمله این مبلمان اتاق نشیمن.

اگر در اینستاگرام هستید، احتمالاً با مبلمان فتوژنیک فلوید آشنا هستید. این برند در قطعات مینیمالیستی و مدولار که قرار است ماندگار باشند و به ندرت به فروش می رسند، تخصص دارد. اما این هفته می‌توانید 20 درصد در همه چیز (از جمله چارچوب تخت، قفسه‌بندی، و مجموعه‌های فضای باز)، به علاوه 30 درصد در بخش‌های آن صرفه‌جویی کنید.

هنرهای زیبا ممکن است غیرقابل دسترس به نظر برسد، اما Tappan Collective اینجاست تا آن را تغییر دهد. در تنها فروش خرده‌فروش سال، می‌توانید با 20 درصد تخفیف بی‌سابقه، آثار هنری را از استعدادهای نوظهور انتخاب کنید. فقط از کد GIFTART استفاده کنید و نقاشی‌ها، مجسمه‌ها و طراحی‌های بی‌نظیری را که فضای شما را زیبا می‌کنند خریداری کنید و از سازندگان جدید حمایت کنید.

همه چیز در روز سایبر دوشنبه به فروش می رسد، حتی گیاهان آپارتمانی. خریداران می توانند تا 45 درصد تخفیف برای گیاهان زنده و تاج های گل جشن در فروش کمیاب The Sill دریافت کنند.منبع