50 بهترین پیشنهاد Sephora Cyber ​​Monday 2022: خرید در Lancôme، Urban Decay، Tom Ford

وقتی با اینها از فروش Sephora Cyber ​​Monday خرید می کنید، حتی بیشتر صرفه جویی کنید کدهای تبلیغاتی Sephora.

خرده سیب ممکن است تکه تکه شده باشد، خورده شده باشد، و به عنوان باقیمانده بسته بندی شده باشد، اما یک دوره نهایی باقی مانده است: معاملات Sephora Cyber ​​Monday در سال 2022. این بهمن سالانه خرده فروشان زیبایی در سراسر سایت است که دقیقاً طبق برنامه ما را با گزینه ها خراب می کند. حالا می توانیم برای خودمان هدایایی انتخاب کنیم و هدایایی برای دوستداران زیبایی در لیست های ما، همه بدون وحشت آشنا که با خرید فصلی همراه است. اما قبل از اینکه به خوبی های مشخص شده بپردازید، چیزهایی وجود دارد که باید در مورد فروش بدانید زیرا (به شیوه معمولی Sephora)، خرده فروش راه راه سیاه و سفید دوست دارد برای اعضای خود سورپرایز ارائه دهد.

نحوه خرید از فروش سایبر دوشنبه سفورا 2022

کانسیلر، برق لب و خط چشمی که نمی توانیم از آن سیر شویم—اگر روی آرایش زیاد شرط بندی می کنید، بهتر از این نمی شود. و ما تقریباً می توانیم تضمین کنیم که حداقل چند نفر در لیست شما با یک مجموعه هدیه جدید یا پالت سایه چشم آماده تعطیلات خوشحال خواهند شد.منبع

تخفیف های بیشتر مراقبت از پوست Sephora Cyber ​​Monday:

بهترین تخفیف های آرایشی سایبر دوشنبه سفورا

با مرطوب کننده های غنی و لایه بردارهای صاف کننده پوست از برخی از محصولات مورد علاقه ما برای هوای سرد آماده شوید. از دست ندهید: پاک کننده پرفروش کیت سامرویل، که لایه برداری روزانه را به یک درمان واقعی تبدیل می کند. بالم پاک کننده کلینیک که حتی آرایش های سرسخت را در چند ثانیه پاک می کند. و سرم ویتامین C کیهل که پوست درخشان را به واقعیت تبدیل می کند.

اگر قبلاً در این قسمت‌ها بوده‌اید، می‌دانید که محصولات به سرعت عرضه می‌شوند، به همین دلیل است که ما در تهیه لیست خرید شما برای شما جهشی پیدا کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم از تخفیف‌ها استفاده کنید و ست‌های هدایایی آرایشی با تخفیف از قبل تهیه کنید یا به سراغ کالای بزرگی بروید که به آن توجه کرده‌اید، مانند سشوار T3 یا رژ لب جدید تام فورد که یک هدیه عالی برای مادر است. حتی اگر فقط موارد دلخواه را تهیه می کنید، اکنون زمان آن است که به سبد خرید اضافه کنید.

در 21 نوامبر، همه خریداران سفورا می‌توانند در فروش هفته سایبری خرده‌فروش شرکت کنند، که تا 28 نوامبر ادامه دارد. طرفداران سفورا 25 درصد تخفیف برای برندهای منتخب در هر روز از فروش به دست خواهند آورد – آنها را به عنوان معاملات فلش در نظر بگیرید – به علاوه 50٪ تخفیف. از محصولات منتخب در طول آخر هفته طولانی و تا دوشنبه سایبر. اگر در این هفته چیزی پیدا نکردید، به تازه کردن برگه خود ادامه دهید، زیرا Sephora وعده داده است که معاملات بیشتری را در ماه دسامبر برای همه سطوح عضو ارائه دهد – ایده آل برای هر کسی که به دنبال گرفتن هدایای لحظه آخری است.

آیا به دنبال فروش بیشتر هستید؟ همه را بررسی کنید بهترین معاملات دوشنبه سایبری 2022.

بهترین پیشنهادات مراقبت از پوست سفورا سایبر دوشنبه