5 بهترین آهنگ غمگین سال 2023

سم اسمیت واقعاً بهترین آهنگ های احساسی و دلخراش را خلق می کند و «چگونه گریه کنیم از آلبوم جدیدشان گلوریا یکی دیگر برای اضافه کردن به لیست است. برای هر کسی که در یک رابطه توهین آمیز عاطفی بوده است، این آهنگ با جملاتی مانند “من باور داشتم که می توانی تغییر کنی / اما تو هنوز همان هستی / و من هنوز نامرئی هستم” به خانه می رسد.

اکنون گوش کن

2

“کبودی به شکل قلب” اثر اتا مارکوس

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

«چگونه گریه کنیم» اثر سم اسمیت

آهنگ های غمگین 2023

اکنون گوش کن

4

“به طور کلی” توسط Khai Dreams

اگر هنوز به Khai Dreams گوش نمی‌دهید، واقعاً باید گوش کنید و “به طور کلیآهنگی عالی برای اینکه شما را واقعاً در احساسات خود غرق کنید. صدایی خنک و در عین حال غم انگیز دارد، با اشعاری مانند “من فقط در ذهنم مثل زمان دوباره، بار دیگر” واقعاً با هر کسی که فکر بیش از حد می تواند احساس آبی را در آنها ایجاد کند طنین انداز می کند.

اکنون گوش کن

5

«ونکوور 2» نوشته مک دیمارکو

گتی ایماژ

اما آیا می خواهیم گوش کنیم؟ قدیمی موسیقی غمگین؟ البته که نه! من همیشه به دنبال موسیقی جدیدی هستم که به من احساس می‌کند تا بتوانم به لیست پخش “وقتی به یک گریه خوب نیاز دارید” اضافه کنم. چه در حال جدایی پس از تعطیلات باشید، چه با این واقعیت که این روزها فقط نفس کشیدن به شدت گران است، یا از بلوز زمستانی رنج می برید، دلایل کاملاً معتبری برای کمی غمگین شدن وجود دارد (فقط از من بپرسید درمانگر!)، و خوشبختانه 2023 قبلاً چند آهنگ غمگین جدید را به ما داده است پرتاب کردن در حالی که با هم آواز می خوانید با صدای بلند صدا بزنید و واقعاً آن احساسات گهگاهی ناخوشایند را احساس کنید. در حال حاضر امسال، ما با آلبوم‌های جدیدی از سام اسمیت و لوکاس گراهام – که شما فقط دانستن همیشه برای یک یا دو آهنگ احساسی و غمگین خوب هستند – به‌علاوه چند آهنگ جدید واقعا شگفت‌انگیز دیگر از هنرمندانی که ممکن است هنوز آنها را کشف نکرده باشید. بنابراین، هدفون، بلندگوها، و/یا دستگاه گوش دادن انتخابی خود را بردارید، زیرا ما باید چند موسیقی مهم را انجام دهیم.

اکنون گوش کن

آلبوم جدید مک دیمارکو ممکن است کاملاً ابزاری باشد (و بر اساس شهرهای مختلفی که او از آنها بازدید کرده است) اما هنوز هم “ونکوور 2” صدای غم انگیزی در آن وجود دارد که به شما اجازه می دهد بدون گوش دادن به اشعار، حال و هوای غمگینی پیدا کنید.

ممکن است سال 2023 را تازه شروع کرده باشیم، اما اکنون که تصمیمات سال نو عمدتاً از بین رفته اند (از من بپرس که آیا تردمیل جدید من قبلاً تبدیل به یک قفسه لباسی بدبو شده است) و دیگر ~جادوی تعطیلات~ درخشان وجود ندارد که هوای سردتر و بدتر را سرگرم کننده تر کند. ، همه چیز همیشه شگفت انگیز نیست. و من در مورد شما نمی دانم، اما وقتی آن احساسات غم انگیزتر به وجود می آیند، من شخصاً دوست دارم با آهنگ هایی که با انرژی مطابقت دارند به آنها متمایل شوم، زیرا هیچ چیز نمی تواند پردازش عاطفی سالم را مانند گریه کردن در کنار چند آهنگ غمگین بیان کند. ؟!

اکنون گوش کن

3

«هرگز تغییر نکن» نوشته لوکاس گراهام

تک آهنگ اصلی آلبوم جدید اتا مارکوس کبودی به شکل قلب بخش مساوی آرام بخش و غمگین است، که TBH دقیقاً همان چیزی است که من در یک آهنگ غمگین به دنبال آن هستم. همانطور که ممکن است حدس بزنید، این آهنگ در مورد “کبودی قلبی شکل” است که پس از ترک کسی که دوستش دارید باقی می ماند.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

همیشه اینطور نیست پایان از رابطه ای که غم انگیز است گاهی اوقات شما در آن هستید و به آرامی متوجه می شوید که آن چیزی نیست که قبلا بود، اما، در عین حال، نمی خواهید تمام شود. کنار آمدن با این احساسات متضاد دقیقاً آسان نیست، و این چیزی است که این آهنگ در مورد آن است.