49 مشهور که به طرز عجیبی شبیه والدین خود هستند

و بر خلاف افراد مشهوری که والدینشان مثل بقیه افراد عادی هستند، وقتی یک فرد مشهور + والدین معروف دارید، تعداد زیادی عکس فرش قرمز خانوادگی دریافت می کنید. به این معنی، فرصتی برای صرف زمان طولانی برای تجزیه و تحلیل عکس‌های همه. که ما را به 50 فرد مشهور می‌رساند که بسیار شبیه والدین مشهورتر خود هستند.منبع

به هر حال، به لطف موج جدیدی از نوزادان نپو که به طور اتفاقی جهان را در اختیار گرفتند، افراد مشهور بیشتری بیش از هر زمان دیگری شبیه والدین مشهور خود هستند – اگرچه این دقیقاً یک پدیده جدید نیست. A-listers چندین دهه است که A-listers دیگر ظاهر می شود. فقط به خانواده بیلی لورد نگاه کنید: مادرش افسانه ای بود جنگ ستارگان کری فیشر بازیگر و مادربزرگش به همان اندازه افسانه ای بودند آواز خواندن در باران بازیگر دبی رینولدز اون سه تا پر شده نسل های شهرت و چهره های یکسان!

آیا تا به حال در اینستاگرام اسکرول کرده اید و به عکس قدیمی/ نمادین لیزا بونت برخورد کرده اید و متوجه می شوید که به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد؟ دقیقا مثل زوئه کراویتز؟ تا جایی که می توانند دوقلوهای همسان باشند؟ اما پس از آن لنی کراویتز ظاهر می شود (الگوریتم همیشه می داند) همچنین شبیه به Zoë است؟ ژنتیک وحشی است!!! (نه ما بالا نیستیم، thx برای بررسی.)