45 لباس کریسمس که در یک فیلم تعطیلات شما را شبیه به یک لباس اضافی نمی کند

راهی برای لباس پوشیدن برای فصل وجود دارد که به همان نسبت جشن و شیک است، بدون توجه به برنامه های شما. فقط یکی از 45 ایده لباس کریسمس را در زیر به عنوان اثبات ببینید. چه به یک مهمانی تعطیلات شرکتی بروید، چه در کنار عزیزانتان بمانید، یا هر چیز دیگری، چیزی را پیدا خواهید کرد که به شما الهام بخش می شود. در حالی که به لیست پخش کریسمس خود گوش می دهید، به آن پیمایش کنید.منبع

اما لباس‌های کریسمس برای زنان لزومی ندارد که شبیه به بازی بابانوئل جذاب باشد یا شامل خرید یک ژاکت زشت برای همه اعضای خانواده باشد. (البته مگر اینکه این کار شما باشد. شما این کار را انجام می دهید!) در واقع، بسیاری از چیزهای موجود در کمد شما را می توان به لباس های آسان کریسمس تبدیل کرد. اینطور فکر کنید: لازم نیست برای هر آرایشی که در تعطیلات دارید سایه چشم جدیدی بخرید.

لباس‌های کریسمس می‌توانند قلمروی خائنانه باشند. این مرز باریکی است بین شادی تعطیلات و شبیه خاله کوک در یکی از آن فیلم های کریسمس در مورد زنی حرفه ای که عاشق یک کشاورز درختی در شمال ایالت می شود. جست‌وجوی لباس‌های تعطیلات را به صورت آنلاین شروع کنید، و به زودی متوجه می‌شوید که با تبلیغات تصادفی برای موارد مزخرف مانند «مطابقت خانواده با لباس کریسمس» مواجه می‌شوید.