45 فیلم کلاسیک هالووین که شما را در حالتی ترسناک قرار می دهند


ما فقط می خواهیم بگوییم: هیچ سنت اکتبر بهتر از تماشای فیلم های کلاسیک هالووین نیست. چیدن کدو تنبل؟ مه ترفند یا درمان؟ آب نبات خودت را بخر! مهمانی های لباس؟ تلاش بیش از حد. واقعاً، بهترین راه برای جشن گرفتن این فصل شبح وار این است که روی کاناپه با یک لیوان آب سیب سفت و یک فیلم با حال و هوای عقرب که هرگز قدیمی نمی شود، استراحت کنید، مهم نیست که چند بار آن را تماشا کنید.

خوشبختانه، Netflix، Amazon Prime Video، Hulu، Disney+، و سرویس‌های پخش بیشتر به راحتی در دسترس هستند، و Freeform’s 31 Nights of Halloween دارای مجموعه کاملی از گزینه‌ها است. چه در حال و هوای فیلم‌های ترسناک ترسناک باشید و چه به دنبال غذاهای مناسب‌تر برای خانواده باشید، تعداد زیادی فیلم کلاسیک هالووین وجود دارد که شما را در تمام فصل شبح‌آور سرگرم می‌کند.

انتخاب های ما را در زیر ببینید. و اگر هنوز به گزینه های بیشتری نیاز دارید، راهنمای ما را برای بهترین فیلم ها و برنامه های تلویزیونی هالووین بررسی کنید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع