41 مطلق بهترین هدیه برای نوجوانان در سال 2022: یافته‌های TikTok، موارد ضروری برای بازگشت به مدرسه و موارد دیگر

هر چه سن شما بالاتر می رود، انتخاب بهترین هدایا برای نوجوانان دشوارتر می شود. این کاملاً طبیعی است – در نهایت، چیزهایی که زمانی سال‌های شکل‌گیری شما را تعریف می‌کردند (خواه تاماگوچی، شلوار جین جورداچی یا آیفونی که در سری‌های دورقمی نیست) جایگزین می‌شوند و شما را به این فکر می‌اندازد که واقعاً این روزها بچه‌ها به چه چیزی علاقه دارند. .

اما این بدان معنا نیست که شما باید به هر نوجوان زندگی خود یک پاکت پر از پول نقد بدهید. غیرممکن است که زومرها را به یک توده فراگیر تبدیل کنید، بنابراین طوری خرید نکنید که انگار می‌خواهید همه آنها را تحت تأثیر قرار دهید. کمی عمیق‌تر فکر کنید: شاید در حال خرید برای خواهر کوچکتان هستید که در راه ویروس‌پذیری TikTok است، یک دانشجوی سال اول کالج یا بچه‌های دوستتان در فضای باز. در هر شرایطی که هستید، ایده‌های منحصربفرد زیادی برای هدیه دادن برای تحت تاثیر قرار دادن پسران نوجوان، دختران نوجوان و کسانی که در هیچ کدام از این دسته‌ها قرار نمی‌گیرند، وجود دارد – و این راهنمای هدیه چرخ‌های شما را به بهترین انتخاب تبدیل می‌کند. از فناوری بی‌خطر گرفته تا جوراب‌های بامزه، 41 بهترین هدیه برای نوجوانان را در زیر بخرید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع