41 بهترین هدیه برای کودکان یک ساله در سال 2022

کیک های خرد شده ممکن است سرگرم کننده باشند، اما بهترین هدایا برای کودکان 1 ساله کمی بیشتر از 30 ثانیه دوام می آورند – و امیدواریم بلافاصله در سطل زباله نیفتند. همچنین درست است که تشریفات و فیلترها برای کودکان نوپا که به زودی به دنیا می آیند، اهمیت چندانی ندارند، به این معنی که آنها قضاوت بی عیب و نقصی برای هدایای تولد اول می کنند. اگر چیزی جدید، رنگارنگ و مناسب برای آب دهان بخرید، واقعاً نمی توانید اشتباه کنید، اما از آنجایی که به والدینی که در مراحل اولیه کودکی هستند نیز هدیه می دهید، ما فکر کردیم که این کار را انجام دهیم. برخی از گزینه های معنی دار که آنها نیز در ترکیب قدردانی می کنند.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

پیشاپیش، اسباب‌بازی‌های رشدی را خواهید دید که برای یادگیری ایده‌آل هستند، هدایای شخصی‌سازی شده کودک، جوراب‌های نه چندان جذاب کریسمس، و وسایل تولد منحصربه‌فرد که نیستند اسباب‌بازی‌ها – مانند وسایل کودک و چند هدیه جدید برای مادر که زندگی والدین و مراقبان را آسان‌تر می‌کند. از برندهای مورد اعتماد مانند Melissa & Doug گرفته تا موارد دلخواه جدید Lovevery و Doona، بهترین هدایای ما را برای کودکان یک ساله خریداری کنید. (Btw، ما همچنین بهترین هدایای کودک و بهترین هدایا برای کودکان 2 ساله را گردآوری کردیم، اگر چند کادو بیشتر در لیست خود داشته باشید.)

انتخاب های برتر ما