40 کتاب برتر سال 2022

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.



منبع

هیجان زده شوید: اینها هستند زرق و برقبهترین کتاب‌های سال 2022. (برای رفت و آمدتان به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ بهترین کتاب‌های صوتی یا بهترین پادکست‌های سال را امتحان کنید.)

کارت خود را – خواه ویزا باشد یا یک کارت کتابخانه خوب قدیمی – بیرون بیاورید و برای سفارش این کتاب‌های جدید 2022 آماده شوید. هر کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید تا دستتان را روی این جلدهای سخت براق بیاورید، جلدهای آب نباتی روشن آنها فقط منتظرند تا قفسه کتاب داخلی را تغییر دهند یا در یک کیف حمل کنند. ادامه دهید، متن گروه کتاب-باشگاه خود را با استدلال برای اینکه چرا رمان های شما باید شامل داستان های ادبی درباره اختاپوس باشد، هرزنامه کنید (موجودات بسیار درخشان(لباس دیگران) یا کتابی درباره یک خون آشام مخلوط نژاد که نمی تواند از تماشا کردن دست بردارد موک بانگ فیلم های (زن، غذا خوردن).

بهترین کتاب های سال 2022 در یک کلام خیره کننده هستند. داستان‌ها و رمان‌های غیرداستانی جذابی درباره همه چیز، از فرقه‌ها، دوستی‌های زنانه، پیوندهای خانوادگی، طبقه و تمدن‌های آینده وجود داشت. کتاب هایی که شما را می خنداند، تریلرهای هیجان انگیز و خاطرات هیجان انگیز. کتاب‌های عاشقانه که باعث می‌شود دوباره برنامه‌های دوستیابی را دانلود کنید. دلیلی وجود ندارد که بپرسیم “چه کتابی بخوانم؟” برای مدتی.