40 بهترین فیلم روز ولنتاین که در نتفلیکس به صورت رایگان در سال 2022 پخش می شوند

آن را استریم کنید

آن را پخش کنید

آن را استریم کنید

آن را استریم کنید

اگر منطقه دوست مقوله ای است که شما اغلب در آن قرار می گیرید، این فیلم را عمیقاً در روح خود احساس خواهید کرد. اما TBH، احتمالاً باعث می‌شود که در نهایت احساس بهتری نسبت به دوستی شدن توسط معشوق مورد نظر خود داشته باشید، پس این وجود دارد!

کسی بزرگ

زوج های عاشق تاریخ، زنده به نظر برسید! این فیلم درباره یک ازدواج بین نژادی که تا دادگاه عالی پیش رفت، بی سر و صدا عاشقانه با دو بازی آس از روث نگا و جوئل ادگرتون است.

تمام راه تنها هستم

می‌دانید وقتی در یک شب شراب با دوستانتان فیلمی را تماشا می‌کنید، اما همه درباره آن صحبت می‌کنند و غمگین هستید که احتمالاً فیلم بسیار خوبی را از دست داده‌اید؟ خوب…ایبیزا راه حل آن مشکل است. قطعا خنده دار است، اما نیازی به توجه کامل شما ندارد.

به همه پسرانی که قبلاً دوستشان داشتم

آن را استریم کنید

روز ولنتاین اتفاقاً در پایان زمستان رخ می دهد، بنابراین با این رام کام دوست داشتنی که در جزیره ای گرم و گرمسیری تنظیم شده است، از سردی بیرون (و احتمالاً قلب خود؟) فرار کنید – دقیقاً مانند اریکا که نقش او را بازی می کند. یک و تنها کریستینا میلیان. وقتی اریکا به طور اتفاقی در همان جزیره ای با نامزد سابقش سر می زند، قطعاً همه چیز در این فیلم ساخته آلیشیا کیز پیچیده می شود. ولپ

داستان ازدواج

این یک فیلم کلاسیک است، بنابراین اگر هرگز این فیلم زیبا و دلخراش (هشدار اسپویلر) را تماشا نکرده‌اید، در انتظار شما هستید. تیموتی شالامه و آرمی همر برخی از بهترین ترکیبات شیمیایی روی صفحه را دارند.

چگونه یک پسر را در 10 روز از دست دهیم

آن را استریم کنید

آن را استریم کنید

آن را استریم کنید

آن را استریم کنید

آن را استریم کنید

بر اساس یک رمان YA، این همان کمدی گروهی است در حقیقت خوب (با عرض پوزش از هر کسی که دوست دارد شب سال نو). دسته ای از دانش آموزان دبیرستانی برف می گیرند و احساسات کشف می شوند! شما آن را دریافت کنید!

اگر خیابان بیل می توانست صحبت کند

بازگشت لیندسی لوهان به بازیگری در یک رامکام شیرین با Chord Overstreet کمتر بگو و فورا آن را روی تلویزیون من بگذار!! این را به نحوی سه گانه کنید، لطفاً.

مرا با نام خود صدا کن

آن را پخش کنید

این فیلم کمی احمقانه و عجیب است، اما رایان گاسلینگ و اما استون شیمی آتش دارند. به‌علاوه، شیطنت‌های عاشقانه (سلام، استیو کارل و جولیان مور!) و برخی پایان‌های شاد برای تماشای شبانه‌ی پرف.

افتادن برای کریسمس

آن را استریم کنید

این ساعت تاریک‌تر و جدی‌تر است، اما عشق بین تیش و فونی (کی کی لین و استفان جیمز) علی‌رغم بی‌عدالتی و رنج، قوی‌تر می‌ماند – و این یک فیلم به شدت زرق و برق‌دار است.

365 روز

بر اساس کتاب پرفروش، این یک عاشقانه پرش زمان بین یک رابطه زناشویی داغ و خبرنگاری است که ده ها سال بعد نامه های مخفیانه آنها را می خواند و متعجب می شود که چه اتفاقی برای آنها افتاده است. به من اعتماد کنید، پیچ و تاب ها هستند وحشی.

یک سبیل دور

نوازش ها را بیاورید، ساپسترها. روز ولنتاین، چه بوو یا خدمه‌تان باشد، بهانه‌ای عالی برای رفتار نرم با افرادی است که دوستشان دارید. شاید بخواهید یک مهمانی با موضوع روز ولنتاین را با تمام عشق خود میزبانی کنید. شاید بخواهید قبل از اینکه شب را روی کاناپه با یک بطری بسیار بزرگ شراب بگذرانید، یک هدیه ویژه V-Day به SO یا بهترین دوست خود بدهید. یا شاید شما فقط می خواهید به تنهایی در یک پیمانه هاگن-داز گریه کنید که از نظر فنی یک وعده واحد نیست، اما قطعاً در یک جلسه تمام می شود. کاملاً به شما بستگی دارد، و تمام تجربیات بسیار معتبر V-Day.

آن را استریم کنید

آن را پخش کنید

آن را استریم کنید

در سال 2018، ژانر رام-کام به لطف فیلم هایی مانند این جان تازه ای بخشید تنظیمش کنبا بازی زوئی دویچ و گلن پاول در نقش دو دستیار که نقشه ای برای عاشق شدن روسای خود در نظر می گیرند.

ویژه روز ولنتاین رابطهی بزرگ مایکل بولتون

این برای همه کسانی است که هنوز سعی در استفاده از برنامه های دوستیابی دارند: چه کسی می دانست که گربه ماهی می تواند به یک رام کام (به طور شگفت انگیزی زیبا) تبدیل شود؟ و از اینکه نینا دوبرو و جیمی او یانگ در حال معاشقه روی صفحه نمایش شما هستند ناراحت نخواهید شد.

نافرمانی

آن را استریم کنید

آن را استریم کنید

آن را پخش کنید

آن را استریم کنید

آیا ال و نوح از سال اول تحصیل در هاروارد جان سالم به در می برند؟ آیا او می تواند در برابر وسوسه وصل شدن با میان وعده جدید در مدرسه خود مقاومت کند؟ شما باید تماشا کنید تا بفهمید، بدیهی است!

غرفه بوسیدن 3

نیا لانگ و عمر اپس بازیگران A-listers در این فیلم هیجان انگیز درباره زنی متاهل ناراضی که عاشق دوستی قدیمی است که معلوم می شود کمی به او وسواس دارد، بازی می کنند. حدس بزنید که چمن واقعاً آن طرف سبزتر نیست!

توسل به عشق

آن را استریم کنید

یک زن سیاهپوست جوان که دانشجوی حقوق است و یک نقاش جوان سیاه‌پوست، در میان تلاش‌های حرفه‌ای خود، به‌سرعت عاشق یکدیگر می‌شوند. یک داستان عاشقانه واقعی نرم و ملایم که تمام احساسات را در شما ایجاد می کند.

ماجرای مرگبار

و بعد از تماشای اولی، بهترین استفاده از وقتتان این است که به وضوح فوراً دومی را تماشا کنید تا بفهمید بعداً با طوفان ~عاشقانه~ لارا ژان و پیتر چه اتفاقی می افتد.

به همه پسران: همیشه و برای همیشه

این یکی از آن فیلم‌های کلاسیک «دختری است که سعی می‌کند به دوست پسر ناز کمک کند تا دختر را دریافت کند»، اما پیچیدگی این است که دختر… در واقع به دختر دیگر نیز علاقه دارد. جذاب! این برداشت مالیخولیایی سیرانو دو برژرک بهترین چیز برای روز ولنتاین بارانی و دنج با پتو و چای زیاد است. یا شراب شراب همیشه یک امکان است.

مالکوم و ماری

آن را استریم کنید

این شاهکار 2009 نسبتاً همان مفهوم را دارد این یک زندگی شگفت انگیز است اما در دبیرستان و بسکتبال متمرکز است. بازیگران دلپذیر – از جمله زک افرون، متیو پری، لزلی مان، میشل تراختنبرگ، استرلینگ نایت و ملورا هاردین – دلیلی برای تماشای آن هستند.

وقتی برای اولین بار ملاقات کردیم

مهم نیست چگونه و چه چیزی را می خواهید تماشا کنید، ما چیزی برای شما داریم. روز ولنتاین مبارک، bb.

دیوانه، احمق، عشق.

آن را استریم کنید

صادقانه؟ از بین تمام کمدی های عاشقانه نوجوانان دهه 2010، این یکی کم ارزش است. کمی است بانوی زیبای من و کمی مثل آب خوردن.

تعطیلات

آن را استریم کنید

این فیلم در دوران بلوغ در مورد چیزی فراتر از عاشقانه است – مادران و دختران، مسابقات زیبایی و دالی پارتون، برای شروع – اما من از سال ها پیش که این فیلم را تماشا کردم از فکر کردن به داستان عشق دست برنداشتم. سال ها!

داف

آن را استریم کنید

آن را استریم کنید

اگر قبلا دیده اید تتبیل تعداد دفعات زیادی برای شمارش وجود ندارد، اما هنوز هم احساس می کنید برای یک داستان شایان ستایش درباره عشق جوان گریه می کنید، تماشا کنید غرفه بوسیدن بلافاصله. مستقیما.

غرفه بوسیدن 2

آدلین (بلیک لایولی) مدتی است که همیشه 29 ساله بوده است، به طوری که زندگی و عشق را بسیار پیچیده می کند. حتی پیچیده تر، او عاشق مردان داغ (میشیل هویسمن، هریسون فورد) می شود و سپس باید به نحوی توضیح دهد – یا نه – که چرا نمی تواند یک رابطه طولانی مدت انجام دهد.

بگذار برف ببارد

آن را استریم کنید

آن را پخش کنید

این گردباد از یک داستان عاشقانه که تبدیل به فیلم جدایی شده است (و درباره یافتن خود پس از جدایی دردناک) بهتر است با گروهی از دوست دختر تماشا کنید. و شراب شراب زیاد اوه، و در حالی که در آن هستید، دستمال کاغذی بردارید.

همیشه شاید من باش

آیا دوست دارید تک تک احساسات انسانی را در مدت زمان یک ساعت و 39 دقیقه تجربه کنید؟ خوب، به همه پسرانی که قبلاً دوستشان داشتم این فیلم برای شماست! اما با وسواس نوح سنتینئو، احتمالاً قبلاً این را می دانستید.

خطاب به همه پسرها: PS من هنوز تو را دوست دارم

آن را استریم کنید

این فیلم در مورد دو ساخته شده است دهه ها پیش (با صدای قدیم فریاد می زند) و فرضیه عجیبی دارد – مثلاً چرا آنها نمی توانند یک گفتگوی صادقانه در مورد اینکه چگونه به یکدیگر دروغ می گویند داشته باشند؟ اما کیت هادسون و متیو مک‌کانهی با *v سازگار هستند، بنابراین فقط روی آن تمرکز کنید.

عشق سخت

کسانی که هم به کریسمس و هم به روز ولنتاین علاقه دارند، مشکلی برای لذت بردن از این نوع پر ستاره مایکل بولتون در مورد اینکه چه اتفاقی می افتد وقتی اسباب بازی های اضافی ساخته شده توسط الف های بابانوئل وجود دارد، نداشته باشند. این مربوط به روز ولنتاین است، قول.

انجمن ادبی و پای پوست سیب زمینی گورنزی

منظورم این است که احتمالاً از این فیلم احمقانه و احمقانه خبر دارید. اما احتمالاً می‌دانید که تماشای دوبار عاشق شدن ونسا هاجنز، رام کام سرگرم‌کننده‌ای است که در روزهای سختی به آن نیاز دارید.

عصر آدلین

احتمالاً شما قبلاً این را می دانید، اما به هر حال می گویم: فرض ابتدایی فیلم عالی نیست (مردی زنی را می رباید و به او یک سال فرصت می دهد تا عاشق او شود). را واقعی با این حال، دلیلی که احتمالاً در مورد آن می دانید این است که برخی از داغ ترین صحنه های جنسی در خاطرات اخیر را دارد. گاهی اوقات آن چیزی است که شما نیاز دارید.

با محبت

دو غریبه مجرد که دو طرف از تعطیلات خوششان نمی آید، تصمیم می گیرند برای هر مناسبت مهمی در طول سال، یکی از طرفداران یکدیگر باشند. البته این شامل روز ولنتاین نیز می شود. اگر شما هم از مجرد بودن در تعطیلات و گیرکردن پشت میز بچه ها متنفر هستید، از این یکی قدردانی خواهید کرد.

دوباره 17

نتفلیکس عاشق سه گانه عاشقانه نوجوانان است! درست است که دو مورد اول را با آخرین فیلم این مجموعه به پایان برسانیم.

تنظیمش کن

آن را استریم کنید

بیایید برای ستاره های A-list و خنده های زیاد در این رام کام، برای درس های ارزشمندی که از کتاب عنوان استیو هاروی سرچشمه می گیرد، بمانید. مثل یک خانم رفتار کنید، مثل یک مرد فکر کنید.

مرغ عشق

این فیلم پویانمایی ژاپنی یک فرضیه سرگرم‌کننده/جذاب‌کننده دارد: دختری که مخفیانه عاشق مدرسه‌اش بوده است (آنجا بوده است!) این فرصت را پیدا می‌کند که تبدیل به یک گربه شود و حیوان خانگی محبوبش شود (…اونجا نبوده‌ام اما باحاله. !).

سوئیچ پرنسس

آن را پخش کنید

آن را استریم کنید

آن را پخش کنید

آن را استریم کنید

آن را استریم کنید

سرویس استریم اخیراً به ساخت فیلم های عاشقانه کریسمس دچار وسواس شده است. مانند … من در اینجا در مورد سطح ارادت کانال Hallmark صحبت می کنم. اما خارج از دنیای سینمایی پرنسس که آنها در نتفلیکس می سازند، این فیلمی است که باید منتظر آن بود. مایکل اوری در کمدی رمانتیک همجنس گرایان دوستان به دوستداران؟ آن را بده!

دامپلین

خوشبختانه، Netflix چیزی برای نیازهای پخش شما، هر چه که باشد، دارد. ما تعدادی از شیرین‌ترین و تلخ‌ترین فیلم‌ها را گردآوری کرده‌ایم که همه حس‌ها را به شما القا می‌کنند. ما همچنین چند درام *عمیق*، چند کمدی با ارزش LOL، و برخی کلاسیک های قدیمی داریم که اتفاقاً همگی حداقل مقداری عاشقانه دارند تا در تجربه پخش شما تنوع ایجاد کنند. همچنین، از آنجایی که نتفلیکس محتوای تعطیلات را به میزان قابل توجهی دو برابر کرده است، محتوای کریسمس لذت بخش (و بسیار عجیب و غریب) در این لیست وجود دارد – که تماشای آن در ماه فوریه همچنان سرگرم کننده است. و اجازه دهید همین الان این هشدار را حذف کنم: ممکن است بخواهید یک جعبه دستمال کاغذی در نزدیکی خود نگه دارید—گاهی اوقات بزرگترین داستان های عاشقانه پایان خوشی ندارند. ترن هوایی احساسی واقعی است.

لول: اگر می‌خواهید در مورد گذراندن روز ولنتاین خود به‌عنوان مجرد، واقعاً احساس خوبی داشته باشید، این فیلم را تماشا کنید.منبع

البته، شما باید ماراتن خود را با یک نتیجه ی غم انگیز تکمیل کنید.

غرفه بوسیدن

آن را استریم کنید

زندایا و جان دیوید واشنگتن؟؟ این درام عاشقانه شما را به اعماق یک دعوای کاملاً واقعی زوجین و نحوه انتخاب شرکا برای حل آن می برد.

مثل یک مرد فکر کن

این فیلم مطمئناً یک رام کام نیست و جنبه های جذابی از جامعه یهودی ارتدکس را پوشش می دهد. اما در هسته آن، این یک عاشقانه غیرقانونی بخارآلود بین دوستان/عاشقان دوران کودکی رونیت (ریچل وایز) و استی (ریچل مک آدامز) است. و قطعا ارزش تماشا کردن را دارد.

آخرین نامه از معشوق شما

انتخاب بین دو مرد به همان اندازه داغ، بدترین مشکلی نیست که باید داشته باشید، اما همچنان می توانید با مبارزه لیلی جیمز همدلی کنید. آیا او مرد ثروتمند آمریکایی را انتخاب می کند یا پسر شیرین انگلیسی؟ شما باید تماشا کنید و ببینید!

نیمی از آن

آن را استریم کنید

آن را استریم کنید

آن را استریم کنید

وقتی به شما می گویم که قرار است در تمام این فیلم قهقهه بزنید، دروغ نیست! عیسی رائه و کومیل نانجیانی نقش یک زوج قدیمی را بازی می‌کنند که درگیر رابطه عاشقانه‌شان می‌شوند تا اینکه… مظنون به قتل می‌شوند و هرج و مرج در محل به طرز خنده‌داری رخ می‌دهد. اگر می خواهید بخندید تا از تنهایی در روز ولنتاین گریه نکنید، تماشا کنید! این!

واقعا عشق

هیچ چیز بهتر از یک تلنگر خوب و آرام برای اتحاد مجدد وجود ندارد. با محوریت دو شعله سابق که 15 سال بعد دوباره با هم ملاقات می کنند، این یک راه عالی برای تفکر در مورد اینکه چگونه افراد در طول زمان تغییر می کنند و اینکه آیا می توانید یک ارتباط آشکار را انکار کنید است. اسپویلر: شما نمی توانید. همچنین، کیانو ریوز ظاهر می شود، بنابراین می دانید که ارزشش را دارد.

منbiza: عشق مست

آن را پخش کنید