4 مدل مو که باید در مهمانی تعطیلات خود نگه دارید

شامپو خشک، رایحه اصلی

8.99 دلار

شامپو خشک، حجم دهنده

شامپو خشک برای موهای تیره

باتیست
walmart.com

شامپو خشک بلوند

باتیست
walmart.com

حرفه ای که با همه ستاره های مورد علاقه ما کار می کند، با آنها همکاری کرده است باتیست تا شما را از طریق ایجاد چهار ظاهر جشن راهنمایی کند. او یک دم اسبی پرحجم، یک دم اسبی بافته شده پیچیده، یک تاپ گره زیبا و صیقلی، و یک استایل ساده و در عین حال کاملاً شیک نیمه به بالا، نیمه رو به پایین نشان می دهد – که همه اینها عملاً التماس می کنند که با یک لباس پولک دار ست شود و لب قرمز روشن در 29 نوامبر در ساعت 3 بعد از ظهر به وقت شرقی اینجا را تنظیم کنید تا به تماشای مارکوس بپردازید و سؤالات استایل خود را در زمان واقعی بپرسید.

آماده شدن برای یک مهمانی تعطیلات می تواند مانند آماده شدن برای لحظه فرش قرمز خودتان باشد. این فرصتی است برای پوشیدن یک تناسب ناک اوت، جسور بودن با مو و آرایش، گرفتن تعداد زیادی عکس و جشن گرفتن در تمام طول شب. تنها چیزی که از دست داده تیم گلم شخصی شماست (خوب، و شاید فرش قرمز واقعی). خوشبختانه، ما شما را با بهترین چیز بعدی آشنا می کنیم: پخش زنده آموزش مو در تعطیلات با مارکوس فرانسیس، آرایشگر مشهور.

12.78 دلار

12.78 دلار

شامپو خشک برای موهای تیره

این محتوا از TalkShopLive وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

12.78 دلارمنبع

شامپو خشک، حجم دهنده

باتیست
walmart.com

او علاوه بر استفاده از همان ترفندهای آرایشی که در مشتریان A-list خود استفاده می کند، نحوه استفاده از باتیست را به اشتراک می گذارد. مجموعه ای از شامپوهای خشک نمادین به شما کمک می کند تا موهای خود را برای مهمانی آماده کنید، حتی زمانی که شستشوی روزانه در کارت نیست. این برند به خاطر محصولات موثر، مقرون به صرفه و خوش طعم خود که همگی جزء اصلی کیت مارکوس هستند، شناخته شده است. احتمالاً با فرمول کلاسیک و اصلی آن آشنا هستید، اما باتیست شامپوهای خشکی را نیز ارائه می‌کند که برای رنگ‌ها و انواع موی مختلف فرموله شده‌اند، و آنها در طیف وسیعی از رایحه‌ها عرضه می‌شوند (آیا اشاره کردیم که جوراب‌های جوراب‌دار عالی می‌سازند؟). مطابقت خود را در زیر بیابید، و فراموش نکنید که در 29 نوامبر هماهنگ کنید تا موهای تعطیلات خود را بپوشید.