38 بهترین پیشنهاد عطر سایبر دوشنبه در سال 2022: YSL، Chanel، Glossier


نظر نه چندان بحث برانگیز: شما برای عطرها هزینه زیادی پرداخت کرده اید. حداقل تا به حال، به این دلیل که بهترین پیشنهادهای عطر سایبر دوشنبه اینجا هستند – و آنها چیزی نیستند که شما را در آن بچرخانید (مگر اینکه، البته، در شرف شنیدن یک بوی بزرگ باشید).

احتمالاً از قبل می‌دانید که معاملات زیبایی شگفت‌انگیز سایبر دوشنبه در این آخر هفته اتفاق می‌افتد – بدون در نظر گرفتن تخفیف‌های تشک سایبر دوشنبه، معاملات لباس‌های سایبر دوشنبه، و حتی معاملات اسباب‌بازی‌های جنسی سایبر دوشنبه – اما فروش عطر که ارزش رها کردن همه چیز برای خرید را دارد، به طور رسمی در اینجا است. هم. و بر اساس معاملات عطری که تاکنون دیده‌ایم، قبل از پایان ماه، صرفه‌جویی زیادی در خرید عطرهای YSL، Chanel، Glossier و Lancôme کسب خواهید کرد.

اگر از قبل عطر و بوی خاص خود را روی قفل دارید، ممکن است پیشنهاد کنیم یک مجموعه عطر برای یک فرد خاص در لیست خرید تعطیلات خود تهیه کنید؟ یک عطر مجلل از طراحانی که دوستشان دارند یا برندی که دوست داشتند آن را امتحان کنند، در این فصل بسیار مفید خواهد بود. هر چیزی که شما را مجبور به خرید بهترین عطرهای جمعه سیاه می‌کند، ویرایش یافته‌های ما را که نمی‌توان از دست داد در زیر بررسی کنید.

آیا به دنبال فروش های ضروری بیشتر در مد، خانه و موارد دیگر هستید؟ ویرایش کامل ما را بررسی کنید بهترین معاملات دوشنبه سایبری 2022. به ما اعتماد کنید، نمی خواهید تخفیف های امسال را از دست بدهید.

هیچ لیستی از بهترین دوشنبه های سایبری وجود ندارد [insert literally anything] معاملات بدون دوز سالم دزدی های آمازون کامل می شوند، بنابراین بیایید از اینجا شروع کنیم. در حالی که می‌توانید سبد خود را با مراقبت از پوست، تقویت‌کننده ابرو، سشوار و هر چیزی که کشوی آرایش شما ممکن است به آن نیاز داشته باشد پر کنید، این عطرهای موجود در فروش برای خرید ما کافی هستند. بدون عضویت در پرایم

آیا واقعاً از دیدن اینکه Sephora معاملات را به خانه آورده تعجب می کنیم؟ رویداد پس انداز تعطیلات Sephora ممکن است به پایان برسد، اما خرده فروش معاملات جدید را در تمام هفته تا Cyber ​​Monday حذف می کند. برو جلو و فتح کن

اگر به عطر Glossier’s You اشاره نکنیم، که از پنج سال پیش که عرضه شد، طرفدارانی شبیه به فرقه ایجاد کرده است. رایحه یونیرابطه بخش های مساوی رایحه ای پرجوش و روشن است، با نت هایی از فلفل، عنبر و زنبق. درست مانند سال گذشته، با 20 درصد تخفیف به همراه بقیه نمونه کارها Glossier به فروش می رسد.

کیت تاچ آپ

Nordstrom هرگز در طول تعطیلات ناامید نمی شود، چه به دنبال خرید یک هدیه عالی باشید و چه به دنبال یک 40٪ تخفیف معمولی برای طراحان مورد علاقه خود باشید. امسال، Maison Margiela (ما در پاییز و زمستان به طور کامل By the Fireplace را تایید می کنیم) با کمی بیش از 60 دلار، Viktor&Rolf، Yves Saint Laurent Black Opium، و Valentino با قیمت کمتر از 100 دلار، و یک مجموعه هدیه در اندازه سفر هستیم. از آتلیه کلن

معاملات بیشتر Nordstrom Cyber ​​Monday را خریداری کنید:

فروش جمعه سیاه Net-a-Porter همیشه برنده است – و تخفیف های عطر امسال باعث می شود بخواهید کارت های اعتباری خود را پنهان کنید. در حالی که معاملات مد زیادی برای خرید وجود دارد، بخش زیبایی را نباید نادیده گرفت: معاملات جدی عطرهای طراحان جو مالون، تام فورد، و حتی DS & Durga همگی تا 30 درصد تخفیف دارند.

فروش جمعه سیاه Ulta با معاملات پررونق است. اسنوب‌های عطر می‌توانند از مجموعه‌های هدیه ویژه عطر از جمله رایحه‌های YSL، Viktor&Rolf، Carolina Herrera و غیره با قیمت 15 دلار استفاده کنند.

معاملات بیشتر Ulta Cyber ​​Monday را خریداری کنید:منبع