38 بهترین تخفیف‌های Sephora Cyber ​​Monday 2022: خرید Lancôme، Urban Decay، Tom Ford و بیشتر

وقتی با اینها از فروش Sephora Cyber ​​Monday خرید می کنید، حتی بیشتر صرفه جویی کنید کدهای تبلیغاتی Sephora.

با مرطوب کننده های غنی و لایه بردارهای صاف کننده پوست از برخی از محصولات مورد علاقه ما برای هوای سرد آماده شوید. از دست ندهید: پاک کننده پرفروش کیت سامرویل، که لایه برداری روزانه را به یک درمان واقعی تبدیل می کند. بالم پاک کننده کلینیک که حتی آرایش های سرسخت را در چند ثانیه پاک می کند. و سرم ویتامین C کیهل که پوست درخشان را به واقعیت تبدیل می کند.

معاملات روز جمعه سیاه

اگر قبلاً در این قسمت‌ها بوده‌اید، می‌دانید که محصولات به سرعت عرضه می‌شوند، به همین دلیل است که ما در تهیه لیست خرید شما برای شما جهشی پیدا کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم از تخفیف‌ها استفاده کنید و ست‌های هدایایی آرایشی با تخفیف از قبل تهیه کنید یا به سراغ کالای بزرگی بروید که به آن توجه کرده‌اید، مانند سشوار T3 یا رژ لب جدید تام فورد که یک هدیه عالی برای مادر است. حتی اگر فقط موارد دلخواه را تهیه می کنید، اکنون زمان آن است که به سبد خرید اضافه کنید.

وقتی با اینها از فروش Sephora Cyber ​​Monday خرید می کنید، حتی بیشتر صرفه جویی کنید کدهای تبلیغاتی Sephora.

بهترین تخفیف های آرایشی سایبر دوشنبه سفورا

شامپو و نرم کننده دوتایی تقویت کننده مقاومت Kérastase برای موهای آسیب دیده

وقتی با اینها از فروش Sephora Cyber ​​Monday خرید می کنید، حتی بیشتر صرفه جویی کنید کدهای تبلیغاتی Sephora.

هرکسی که در لیست شما باشد خوشحال می‌شود که یک ابزار موی جدید را باز کند، بنابراین آنها را با گزینه‌ای برای فروش ببندید. از طرف دیگر، می توانید شامپوهای آبرسان و ماسک های ترمیم کننده اسپای خانگی خود را برای مبارزه با خشکی زمستانی تهیه کنید.

آیا به دنبال فروش بیشتر هستید؟ همه را بررسی کنید بهترین معاملات دوشنبه سایبری 2022.

بهترین پیشنهادات مراقبت از پوست سفورا سایبر دوشنبه

خرده سیب ممکن است تکه تکه شده باشد، خورده شده باشد، و به عنوان باقیمانده بسته بندی شده باشد، اما یک دوره نهایی باقی مانده است: معاملات Sephora Cyber ​​Monday در سال 2022. این بهمن سالانه خرده فروشان زیبایی در سراسر سایت است که دقیقاً طبق برنامه ما را با گزینه ها خراب می کند. حالا می توانیم برای خودمان هدایایی انتخاب کنیم و هدایایی برای دوستداران زیبایی در لیست های ما، همه بدون وحشت آشنا که با خرید فصلی همراه است. اما قبل از اینکه به خوبی های مشخص شده بپردازید، چیزهایی وجود دارد که باید در مورد فروش بدانید زیرا (به شیوه معمولی Sephora)، خرده فروش راه راه سیاه و سفید دوست دارد برای اعضای خود سورپرایز ارائه دهد.

نحوه خرید از فروش سایبر دوشنبه سفورا 2022

سشوار حرفه ای هلیوس GHD

بهترین معاملات عطر سفورا سایبر دوشنبه

کانسیلر ضد آب با پوشش کامل ضد پیری بای بای آندر چشم لوازم آرایشی آی تی

بهترین پیشنهادات مراقبت از مو سفورا سایبر دوشنبه

این هرگز فصل اسپریتز نیست، اما چیزی بسیار خوشایند در مورد باز کردن یک عطر جدید (به زودی) در طول تعطیلات وجود دارد. (حتی اگر از طرف شما باشد.)

کانسیلر، برق لب و خط چشمی که نمی توانیم از آن سیر شویم—اگر روی آرایش زیاد شرط بندی می کنید، بهتر از این نمی شود. و ما تقریباً می توانیم تضمین کنیم که حداقل چند نفر در لیست شما با یک مجموعه هدیه جدید یا پالت سایه چشم آماده تعطیلات خوشحال خواهند شد.

با حسن نیت از برند

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: سشوار، دستگاه، سشوار و سشوار

با حسن نیت از برند

معاملات روز جمعه سیاه

در 21 نوامبر، همه خریداران سفورا می‌توانند در فروش هفته سایبری خرده‌فروش شرکت کنند، که تا 28 نوامبر ادامه دارد. طرفداران سفورا 25 درصد تخفیف برای برندهای منتخب در هر روز از فروش به دست خواهند آورد – آنها را به عنوان معاملات فلش در نظر بگیرید – به علاوه 50٪ تخفیف. از محصولات منتخب در طول آخر هفته طولانی و تا دوشنبه سایبر. اگر در این هفته چیزی پیدا نکردید، به تازه کردن برگه خود ادامه دهید، زیرا Sephora وعده داده است که معاملات بیشتری را در ماه دسامبر برای همه سطوح عضو ارائه دهد – ایده آل برای هر کسی که به دنبال گرفتن هدایای لحظه آخری است.

وقتی با اینها از فروش Sephora Cyber ​​Monday خرید می کنید، حتی بیشتر صرفه جویی کنید کدهای تبلیغاتی Sephora.منبع