36 بهترین هدیه هانوکا در سال 2022: ایده های متفکرانه برای دوستان و خانواده

هانوکا هر سال در تاریخ متفاوتی شروع می شود و هشت شب طول می کشد که معمولاً از دسامبر شروع می شود. در سال 2022، اولین شب یکشنبه، 18 دسامبر و آخرین شب یکشنبه، 25 دسامبر است، یعنی فقط چند هفته فرصت دارید تا بهترین هدایای هانوکا را تهیه کنید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

در هسته خود، هانوکا در مورد جشن گرفتن معجزات کوچک و بزرگ و لذت بردن از زمان با عزیزان است. بنابراین، با این روحیه، ما برخی از شادترین هدایا را برای همه افراد در لیست شما جمع آوری کرده ایم.

اگر هدیه‌دهنده شما هدیه‌ای را ترجیح می‌دهد که برگردانده شود، به فدراسیون یهودیان آمریکای شمالی کمک مالی کنید، که به شما امکان می‌دهد از جامعه محلی یهودیان در هر شهر یا ایالتی که انتخاب می‌کنید حمایت کنید.

افرادی که این تعطیلات را جشن نمی گیرند اغلب از خود می پرسند که آیا قرار است تمام هشت شب را هدیه بدهید یا برای یک هدیه بزرگ هانوکا پس انداز کنید – و سپس این سوال وجود دارد که هدایایی سنتی با محوریت هانوکا (مانند منورا، دریدل، همه چیزهای آبی و …) هدیه دهید. سفید و غیره). اما درست مانند کریسمس، هیچ قانونی برای هدایای هانوکا وجود ندارد. چه به هشت هدیه ارزان قیمت بپردازید، چه مبادله خانوادگی فیل سفید را انتخاب کنید، یا هر کدام یک کالا را برای دوستان خود بخرید، واقعاً این فکر مهم است.