35 بهترین هدیه برای مادران جدید در سال 2022: ایده های هدیه از زنان واقعی

مادران همکار آن را دریافت می کنند، بنابراین ما از زنان واقعی خواستیم چیزهایی را که دریافت کرده اند (یا آرزو می کنند) را بلافاصله پس از زایمان به اشتراک بگذارند. قنداق، کیسه پوشک، و سبدهای هدیه تازه مادر احتمالاً در رجیستری حمام نوزاد او علامت زده شده است – و فقط اگر بخواهید یک مادر آینده را با چیزی واقعاً متفکر غافلگیر کنید، می توانید این کار را انجام دهید. بنابراین چه در حال خرید برای بهترین دوست خود، یک عزیز یا همکارتان هستید که به تازگی از مرخصی زایمان برگشته است، به توصیه های مورد اعتماد پیش رو برای بهترین هدایا برای مادران جدید در سال جاری توجه کنید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

پیدا کردن بهترین هدایا برای تازه مادران می تواند مانند یک دست و پا زدن بین خرید چیزی برای او یا خریدن چیزی برای نوزاد باشد. در حالی که مورد دوم قطعا مورد قدردانی قرار می گیرد، چند نقطه عطف به اندازه ماه های اولیه والدین استرس زا هستند. تضمین یک هدیه عالی – چه برای تولد او باشد، چه تعطیلات قریب الوقوع، یا فقط به این دلیل – بسیار مهم است. او در قلمروی ناشناخته است، و بین خواب کافی، بازگشت به روال عادی خود و تطبیق با وظایف بی‌پایان پس از زایمان که با مراقبت از یک کودک واقعی به وجود می‌آید، نمی‌توان با همه چیز همراهی کرد.