35 بهترین هدیه ارزان برای افراد با سلیقه گران قیمت

اگر در این فصل خرید تعطیلات فشردگی را احساس می کنید، تنها نیستید، اما ما خبرهای خوبی داریم: به لطف بهترین هدایای ارزان قیمت، نیازی به صرف هزینه زیادی برای تأثیرگذاری ندارید. بله، ردیابی بهترین هدایا با بودجه ممکن است یک کار طاقت فرسا باشد، اما اینجاست که وارد می شویم.

مهم نیست برای چه کسی خرید می کنید – همه زنان زندگی تان، مادران راحت طلب، دوست پسرهای بیرون از خانه، بهترین دوستان شما، دختران نوجوان خوش سلیقه، شوهران متبحر، حتی بچه های 2 ساله- بهترین هدیه ارزان کریسمس عرضه شده است. آنجا. و بیشتر هدیه‌دهندگان احتمالاً موافق خواهند بود که در مورد صرف بیشترین پول نیست. شما فقط باید کاری کنید که آنها احساس درک کنند. این لوازم جانبی مقرون‌به‌صرفه، مجموعه‌های آرایش، و کالاهای خانگی به علایق منحصربه‌فرد آن‌ها اشاره می‌کنند و ثابت می‌کنند که شما به چیزهایی که آنها از آن لذت می‌برند توجه کرده‌اید.

برای رسیدن به توپ، ما جلو رفتیم و بهترین هدایای ارزان را برای خرید در این فصل تعطیلات انتخاب کردیم، از بخورهای گران‌قیمت گرفته تا سازهای وافل کوچک. تقریباً همه چیز در این لیست زیر 25 دلار است و گزینه های شگفت انگیز زیر 10 دلار نیز وجود دارد. (همچنین، فقط می‌گوییم، همه اینها هدایای Secret Santa عالی هستند.) امسال بیشتر خرید نکنید، هوشمندانه‌تر خرید کنید.

انتخاب های برتر ما

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع