31 بهترین فیلم سال 2022 برای دیدن قبل از پایان سال

را زرق و برق انتخاب های تیم برای بهترین فیلم های سال 2022 منعکس کننده این مجموعه از گزینه ها، از فیلم های پرفروش تا هند است. به احتمال زیاد شما همه این فیلم‌ها را ندیده‌اید – یا شاید حتی نام برخی از آنها را نشنیده باشید – اما بسته به اینکه در حال و هوای شما هستید، همه آنها ارزشمند هستند.منبع

اما این به این معنی نیست که فیلم‌های خارق‌العاده‌ای را که امسال به لطف سرویس‌های استریم، از خانه ما لذت می‌بردند، کم کنیم. موفق باشی، لئو گرانده در Hulu و معشوق لیدی چاترلی در نتفلیکس نوعی فیلم عمیقاً شخصی و خام هستند که احتمالاً با کمی حریم خصوصی از آنها لذت می بریم. یا وجود دارد انتقام بگیرید، که باعث شد بهترین دوستانتان را برای یک شب پیتزا و شراب دور هم جمع کنید.

تجربه سینما در چند سال اخیر بسیار تغییر کرده است، اما دو تا از بهترین فیلم های سال 2022-تاپ گان: ماوریک و Black Panther: Wakanda Forever– قدرت و اجتماع دیدن یک داستان حماسی را در صفحه نمایش بزرگ نشان داد. از جلوه‌های بصری گرفته تا صدا (و خوب، ذرت بو داده در غرفه امتیازی)، آنها یادآوری می‌کردند که همان‌قدر که ما دوست داریم با لباس خواب بمانیم و روی کاناپه راحت باشیم، تجربه‌ی حضوری سینمای محلی‌تان چیزهای ارزشمندی دارد.