31 ایده آرایش شکرگزاری که به خوبی با پای کدو تنبل جفت می شوند

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

برای یک جشن آرام تر، نمی توانید با اصول اولیه اشتباه کنید. سایه‌های خنثی، رژگونه‌ای و مژه‌های کرکی تمام آن چیزی است که برای سلفی‌آماده به نظر رسیدن نیاز دارید. برای استفاده مجدد پس از بوقلمون، آن را با یک رژ لب برهنه ملایم مانند بالم Bisou از Violette FR به پایان برسانید.

2. له پرتقال

محتوای اینستاگرام

هر کس سنت های تعطیلات خود را دارد، اما در نظر داشته باشید که در این سال مقداری آرایش روز شکرگزاری را به مراسم خود اضافه کنید. از معمولی نگه داشتن آن در Friendsgiving گرفته تا ضیافت با کل خانواده، روز شکرگزاری بهانه ای عالی برای همه چیز با رنگ و درخشش است. از آنجایی که ایده همه از تعطیلات کمی متفاوت به نظر می رسد، در مورد ایده های آرایش روز شکرگزاری فضای زیادی برای بازی وجود دارد، اما یک مکان خوب برای شروع، رنگ های گرمی است که برگ های در حال سقوط را منعکس می کند – یا از مواد اصلی شکرگزاری مانند سس کرن بری الهام گرفته شده است. و کدو حلوایی ظاهر مورد علاقه ما با گرایش های آرایش مانند چشم های آژیر و لب های پررنگ است، اما ما برای هر سبک و رویدادی گزینه هایی داریم. برای دیدن جالب‌ترین ایده‌های آرایش روز شکرگزاری که امسال می‌توانید امتحان کنید، بروید و برای گرفتن اسکرین‌شات آماده شوید. (حتماً بهترین طراحی ناخن روز شکرگزاری را نیز بررسی کنید.)

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.

1. درخشش طبیعی