30 بهترین هدیه برای کودکان 3 ساله، از آموزشی تا تخیلی

مانند خرید یک هدیه برای هر کس دیگری که در لیست شما قرار دارد، بهترین مکان برای شروع، علایق و مرحله فعلی کودک 3 ساله در زندگی است. آیا کودک به هنر و صنایع دستی می‌پردازد یا ترجیح می‌دهد درباره حیوانات بیشتر بیاموزد؟ آیا آنها به چیزی نیاز دارند که آنها را فعالانه درگیر نگه دارد یا اینکه مامان و بابا به کمک کمی برای استراحت نیاز دارند؟ علیرغم اینکه فرزند آنها یک در 8 میلیون است، ممکن است پاسخ به همه موارد بالا مثبت باشد. بنابراین برای کمک به شما برای محدود کردن بهترین هدایا برای کودکان 3 ساله، با متخصص اطفال شارلوت مک نایت، MD، در Pediatric Associates of Richmond در ویرجینیا صحبت کردیم.

اسباب‌بازی‌هایی که به خلاقیت بچه‌ها کمک می‌کنند برای همه بچه‌ها عالی هستند، زیرا والدین می‌توانند آنها را در یک شنبه بارانی یا یک روز مریض بیرون بیاورند. هر چیزی که هدیه می‌دهید، سعی کنید چیزهایی بخرید که هنوز هم به راحتی توسط دست‌های کوچک قابل استفاده و دستکاری هستند. و مراقب مواد تشکیل دهنده و شرایط حداقل سن روی بسته بندی باشید. دکتر مک نایت به ما یادآوری می‌کند که علیرغم پیشرفت‌های بزرگ، کودکان سه ساله هنوز مستعد قرار دادن اشیای کوچک در دهان خود هستند، بنابراین در صورت مصرف آن‌ها نباید اجازه مصرف مواد سمی را داد، و هشدارهای مربوط به خطر خفگی همچنان به قوت خود باقی است. .

انتخاب های برتر ما

  • محبوب ترین هدیه: رنگ های Eco-Finger Paints (4-pack)، 19 دلار
  • منحصر به فرد ترین هدیه: تمبر آثار هنری شخصی LetsMakeFunStuff، 14 دلار
  • بهترین هدیه شخصی: کت جین شخصی سازی شده Patchwork، 75 دلار
  • بهترین هدیه آموزشی: پخش کننده صوتی و موسیقی Yoto Mini Kids، 70 دلار
  • بهترین هدیه تخیلی: Doorway Farmers Market & Bakery، 99 دلار
  • بهترین هدیه فعال: اسکوتر میکرو کیک بورد، 75 دلار
  • بهترین هدیه STEM: مجموعه رنگ‌های شفاف کاشی مگنا، 50 دلار
  • بهترین هدیه هنر و صنایع دستی: پروژه خمیر را خودتان مخلوط کنید، 30 دلار
  • بهترین هدیه کتاب: باشگاه کتاب Literati، 10 دلار
  • بهترین هدیه ولخرجی: Banwood Trike، 195 دلارمنبع

برای کودک نوپایی که همه چیز دارد چه می خرید؟ چیزی که تخیل آنها را جرقه می زند. دکتر مک نایت می گوید: «کودکان سه ساله توجه و نشان دادن مهارت های جدید را دوست دارند، بنابراین لحظات «به من نگاه کن» زیاد است. او می‌گوید این باعث می‌شود لباس‌های آراسته به یک هدیه فوق‌العاده سرگرم‌کننده تبدیل شود. در این مرحله آنها نه تنها به طرز دردناکی مستقل هستند، بلکه شروع به تسلط بر لباس پوشیدن کرده اند. آن را با تخیل بزرگ آنها جفت کنید، و هدیه ای خواهید داشت که ممکن است روزهای متوالی آنها را ببینید!»

هدایای اسباب بازی فعال

دکتر مک نایت می گوید: «کتاب ها در هر سنی عالی هستند. اما با توجه به افزایش توجه کودکان 3 ساله و درک بهتر دنیای اطرافشان، کتاب ها برای آنها ایده فوق العاده ای است. او همچنین هر چیزی را توصیه می کند که می تواند به توضیح موقعیت های بالقوه استرس زا برای بچه ها کمک کند، مانند رفتن به دکتر یا معرفی یک خواهر یا برادر جدید.

هدایای بازی تخیلی

آیا به نظر می رسد که بچه آنها خرگوش انرجایزر است؟ آیا می توانی قسم بخوری که هر روز صبح 10 کیوان کاپ برای خودشان دم می کنند؟ یک اسباب بازی برای یک کودک فعال هدیه ای خوشایند برای والدین خواهد بود، زیرا ممکن است دانه اسپرسوی مورد علاقه آنها را از روی دیوارها پرتاب نکند. فقط به این فکر کنید که آیا می خواهید چیزی برای فضای باز بدهید یا برای بازی در داخل خانه، جایی که والدین زندگی می کنند (و چقدر فضای ذخیره سازی دارند) باید در نظر گرفته شود. دکتر مک‌نایت می‌گوید: «این سنی است که بسیاری از بچه‌ها شروع به رکاب زدن با یک سه چرخه می‌کنند، بنابراین اگر می‌خواهید یک هدیه بزرگ‌تر بخرید، می‌تواند گزینه‌ای باشد».

هدایای اسباب بازی هنری، صنایع دستی و موسیقی

دکتر مک نایت می گوید: «در سه سالگی، آنها واقعاً به این منجنیق رشدی برخورد کردند زرق و برق. “این مرحله ای است که والدین به آن بسیار افتخار می کنند.” او می‌گوید همه نوع نقاط عطف وجود دارد: درک نحوه نوبت گرفتن، دوست بودن، شمارش و شناسایی حروف برای نام بردن از چند مورد.

مشابه توصیه او در راهنمای بهترین هدایای ما برای کودکان 2 ساله، او می گوید که بهتر است هدایا را ساده نگه دارید و از وسایل الکترونیکی برای این سن صرف نظر کنید. اما قبل از اینکه به خود هدایا بپردازیم، چند دسته هدایایی را برای کودکان 3 ساله پیش رو تقسیم می کنیم. (BTW، ما همچنین بهترین هدایا را برای مادران جدید گردآوری کردیم، در صورتی که می خواهید مادر آینده را لوس کنید، به علاوه بهترین هدایا و هدایای کودک برای بچه های 1 ساله، در صورتی که چند کوچولو بیشتر در لیست خود داشته باشید.)

هدایای آموزشی و رشدی

اکنون که آن‌ها اولین کسانی هستند که به شما می‌گویند بچه‌های بزرگی هستند، بهترین هدایا برای بچه‌های 3 ساله به کمی محتوای بیشتر – و شخصیت بسیار بیشتر – نسبت به کرایه معمول کودکان نوپا نیاز دارند. شما یک کودک پیش دبستانی در دست دارید، و با افزایش سن، خرد و عقاید قوی تر می آید. (دلیلی وجود دارد که از آنها با عشق به عنوان “ترنجر” یاد می شود، درست است؟)