30 بهترین جلیقه زنانه برای خرید در حال حاضر: Athleta، Patagonia، Ganni و بیشتر

کریستین ویریگ/گتی ایماژمنبع

جذابیت یک جلیقه (هر جلیقه!) کاملاً واضح است: این یک جلیقه ضروری است که در هوای سرد در پاییز، زمستان و بهار به نظر می رسد – و بسته به اینکه چه سبکی را انتخاب می کنید، می تواند یک آیتم مقاوم در برابر روند باشد. سالهای زیادی در کمد شما زندگی خواهم کرد. با این حال، شاید آنچه ما بیشتر از همه در مورد آنها دوست داریم این است که به شما امکان می دهند مهارت های لایه بندی خود را بدون نگرانی در مورد خفه شدن در پارچه انعطاف دهید.

یک جلیقه ژاکت بافتنی بدون دردسر با جین گشاد و کفش های کتانی کلاسیک، به خصوص روی تیشرت یا دکمه های ترد، جفت می شود. اگر احساس بیشتری دارید دختر شایعه پراکنی آماده سازی، یک جلیقه ساده و بدون دکمه زیبایی شناسی پلازاکور را میخکوب می کند. و هرگز نمی توانید با یک جلیقه پشمی یا لحافی اشتباه کنید، که فوراً لباس شما را (و فعالیت های بیرون از منزل را ارتقاء می دهد) با یک لبه سودمند. این یک دنیای جلیقه است و ما فقط در آن زندگی می کنیم. توجه داشته باشید و بهترین جلیقه های زنانه را در زیر بخرید، از بافتنی های شلوغ گرفته تا کت و شلوارهای شیک.

Psst! به دنبال امتیاز دادن به بهترین جلیقه های زنانه هستید؟ سر بدین ترتیب برای نوردستروم، فروشگاه، و Net-a-Porter کدهای تبلیغاتی برای صرفه جویی در انواع سبک های طراح. شما همچنین می توانید از تخفیف در Everlane، مردم آزاد، و مادول اگر در بازار لوازم ضروری پاییزی هستید.

جلیقه بافتنی

در سرزمین لایه‌بندی، بهترین جلیقه‌های زنانه به لطف تطبیق‌پذیری بی‌پایان و طبیعت دنج‌شان، بهترین جلیقه‌های پرتاب‌کننده هستند. این لباس‌های بدون آستین به نوعی به نقطه‌ی شیرین گریزان هر دو شیک بودن برخورد می‌کنند و کاملاً کاربردی- ​​و گزینه‌های امسال از بافتنی‌های پدربزرگ مورد تأیید گرفته تا جلیقه‌های معمولی تجاری، به‌علاوه قیمت‌های اسپرت‌تر مانند زیپ‌های پشمی و انتخاب‌های لحاف‌دار مقاوم در برابر آب که برای ماجراجویی‌های پاییزی آماده شده‌اند، را شامل می‌شود.