30 بهترین اسباب بازی جنسی برای مردان در سال 2023، به گفته کارشناسان و منتقدان

اگر می‌خواهید در اتاق خواب چیزهای زیادی را بالا ببرید، بهترین اسباب‌بازی‌های جنسی برای مردان نقطه شروع خوبی هستند. این روزها، راه‌های بی‌شماری برای سر خوردن، نوازش، و ارتعاش به ارگاسم زمین‌شکنی وجود دارد – بنابراین اگر کنجکاو هستید، دلیلی وجود ندارد که یکی از این‌ها را امتحان نکنید. در اینجا همه چیزهایی است که باید قبل از سرمایه‌گذاری در یک ویبراتور برای مبتدیان، یک اسباب‌بازی جنسی لوکس، یا یک پلاگین باسن یا مهره‌های مقعدی بدانید.

چرا مردان باید اسباب بازی های جنسی را امتحان کنند؟

در همین حال، گروه درب پشتی شامل پلاگ های لب به لب، ماساژورهای ارتعاشی و مهره های مقعدی است. این اسباب‌بازی‌ها برای تحریک پایانه‌های عصبی حساس اطراف مقعد و پروستات طراحی شده‌اند که می‌توانند به اندازه آنهایی که در آلت تناسلی شما حساس هستند (و باعث ارگاسم شوند). تا زمانی که بهداشت را جدی می گیرید و به خود اجازه می دهید بدون قضاوت به کاوش بپردازید، رابطه جنسی مقعدی می تواند لذت شما را به ارتفاعات جدیدی برساند. باراتز می گوید، فقط مطمئن شوید که مقدار زیادی از روغن مقعدی استفاده می کنید، زیرا بدن شما روان کننده طبیعی تولید نمی کند.

برخی از محبوب ترین اسباب بازی های جنسی مردانه با ویبراتورهایی که ممکن است بیشتر با آنها آشنا باشید متفاوت است. دو دسته اصلی وجود دارد: اسباب بازی های آلت تناسلی و اسباب بازی های مقعدی. گروه اول شامل مردان خودارضایی (آستین هایی است که برای سکته زدن یا به ارگاسم رساندن خود استفاده می کنید) و حلقه های خروس (اسباب بازی هایی که دور قاعده آلت تناسلی می پیچند و می توانند منجر به نعوظ قوی تر و اوج گیری شوند).

تاد باراتز، یک درمانگر جنسی معتبر و روان درمانگر زوج و فرد، می گوید: اسباب بازی هایی که برای آلت تناسلی و پروستات طراحی شده اند، می توانند برانگیختگی را افزایش دهند، لذت را افزایش دهند و هر گونه برخورد جنسی را سرگرم کننده تر کنند. او می‌گوید: «بعضی از مردم اسباب‌بازی‌ها را دوست ندارند، و این 100% اشکالی ندارد. با این حال، همیشه ایده خوبی است که همه چیز را امتحان کنید و ببینید چه چیزی جواب می دهد.

این اکتشاف می تواند زندگی جنسی شما را به شیوه هایی که هرگز انتظارش را نداشتید بهتر کند. اندرو اسمیلر، دکترا، درمانگر مجاز و نویسنده کتاب، می گوید: «بخشی از مزایای اسباب بازی های جنسی این است که طعم دیگری از تنوع را به زندگی جنسی ما اضافه می کنند – و برای اکثریت قریب به اتفاق مردم، تنوع مهم است. آشنایی و رابطه جنسی: راهنمای پسر نوجوان قرن بیست و یکم. “افراد وقتی تنوع بیشتری دارند گزارش می دهند که از زندگی جنسی خود راضی تر هستند.” اسباب‌بازی‌های جنسی مردانه به شما این امکان را می‌دهند که همه چیز را هم به تنهایی و هم با یک شریک (یا شریک) تغییر دهید. اسمایلر ادامه می دهد: آنها به مردم فرصتی می دهند تا شریک زندگی خود را به شیوه ای جدید یا متفاوت راضی کنند.

مردان از چه نوع اسباب بازی های جنسی می توانند استفاده کنند؟

اگر قصد دارید از اسباب‌بازی خود با شریک زندگی خود استفاده کنید، اسمایلر توصیه می‌کند که بنشینید و درباره خواسته‌های خود با هم صحبت کنید—ممکن است متوجه شوید که آن‌ها دارای پیچیدگی‌ها و فتیش‌های ناشناخته‌ای هستند (فکر کنید دست و پا زدن و محرک‌های نوک پستان) که می‌خواهند به آن‌ها توجه کنند. .

آماده باز کردن سطوح کاملاً جدیدی از لذت هستید؟ با توجه به بررسی های تحسین برانگیز و تسترهای اسباب بازی مقیم ما، اینها بهترین اسباب بازی های جنسی برای مردان هستند.

انتخاب های برتر مامنبع

شما همچنین می توانید روی اسباب بازی های جنسی برای زوج ها سرمایه گذاری کنید. اینها شامل دستگاه‌های پوشیدنی مانند حلقه خروس، به‌علاوه ویبره‌های عصایی دستی و اسباب‌بازی‌های کنترل‌شده از راه دور هستند. باراتز خاطرنشان می کند که از آنجایی که راه های زیادی برای استفاده از اسباب بازی های جنسی وجود دارد، گزینه ای برای همه وجود ندارد: “گزینه ها، شکل ها، اندازه ها و مواد مختلف را کاوش و آزمایش کنید.”