30 بهترین اسباب بازی جنسی برای زوج ها: Lelo، Dame، We-Vibe و بیشتر

برخی از اسباب‌بازی‌های پوشیدنی، از جمله حلقه‌های آلت تناسلی و ویبره‌های دو سر، طوری طراحی شده‌اند که در حین رابطه جنسی در جای خود باقی بمانند. النا گاتفرید، روان درمانگر بالینی و رابطه جنسی تایید شده توضیح می دهد که این گزینه ها – مانند Dame Eva، Lelo Tor 2 و We-Vibe Sync – سرمایه گذاری های بزرگی انجام می دهند زیرا به هر دو شریک اجازه می دهند بدون اینکه از آن غافل شوند از احساسات لذت ببرند. درمانگر او می‌گوید: «بدون حواس‌پرتی نگه داشتن آن، توانایی تمرکز بیشتر بر لذت و افزایش صمیمیت وجود دارد – و زوج‌ها می‌توانند در موقعیت‌های مختلف خلاق باشند.

اگر روی یک دوچرخه ورزشی مشترک یا مجموعه‌ای از ملحفه‌های جدید سرمایه‌گذاری می‌کنید، چرا سلامت جنسی خود را با خرید جدید بهبود ندهید؟ چیزی وجود دارد که تقریباً برای هر نوع شخص، بودجه و ترجیحی وجود دارد – فتیش ها و فتیش ها بیش از حد مورد استقبال قرار می گیرند – و خوشبختانه، بسیاری از آنها نیز در دسته اسباب بازی های جنسی ارزان قرار می گیرند. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد انتخاب بهترین اسباب بازی های جنسی برای زوج ها بدانید، به علاوه تعدادی از موارد دلخواه مطلق و بهترین عکس های ما از طرف درمانگرهای جنسی.

چه نوع اسباب بازی های جنسی برای زوج ها مفید است؟

ما از درمانگران جنسی، مربیان و مشاوران خواستیم اسباب‌بازی‌های جنسی را که برای زوج‌ها توصیه می‌کنند به اشتراک بگذارند. از ویبره های نقطه G گرفته تا شاخه های لب به لب، ویبراتورهای کنترل از راه دور برای زوج هایی که با هم در یک اتاق نیستند و گزینه های برتر برای تحریک نوک پستان گرفته تا دیلدوهای فلزی، اینها بهترین اسباب بازی های جنسی برای زوج ها هستند. (و بله، هر زمان که شریک زندگی تان دور باشد، می توانید به تنهایی از آنها استفاده کنید.)

انتخاب های برتر ما برای اسباب بازی های جنسی برای زوج هامنبع

با فرض اینکه شما و شریک زندگی تان برای خرید یکی از آنها توافق کرده اید (تقدیر!)، مرحله بعدی تصمیم گیری است که کدام اسباب بازی را می خواهید به اتاق خواب بیاورید. همانطور که کارول کوئین، دکترا، رابطه شناس کارکنان Good Vibrations می گوید زرق و برق، هر اسباب بازی می تواند یک اسباب بازی زوج ها باشد. استفاده از آنها به اندازه افراد در یک رابطه خاص متنوع است، و لازم نیست فقط برای مقاربت دخول از آنها استفاده شود.

مطمئنا، رابطه جنسی ساده و قدیمی عالی است، اما وقتی بهترین اسباب بازی های جنسی برای زوج ها را به ترکیب اضافه کنید، همه چیز بهتر می شود. اگر قبلاً با ویبراتورها برای زنان و اسباب‌بازی‌های جنسی برای مردان آشنا هستید، می‌دانید که کمی شلوغی می‌تواند منجر به آتش‌بازی در اتاق خواب شود – و درست مانند طیف گسترده‌ای از گزینه‌های انفرادی، تقریباً دستگاه‌های بی‌پایانی وجود دارند که به طور خاص برای ادویه استفاده می‌شوند. زندگی جنسی هر زوج

اما باز هم، از آنجایی که رابطه جنسی شریک یک عمل خاص نیست، هر چیزی می تواند موثر باشد. از لرزاننده عصایی برای ماساژ حسی تمام بدن در هنگام پیش بازی و سپس لرزش هدفمند در حین رابطه جنسی استفاده کنید. یک اسباب‌بازی مکنده برای تقلید احساس رابطه جنسی دهانی در حین دخول به شما معرفی کنید. برای کاوش در بازی عمومی، ویبراتور شورت را بردارید. گزینه‌ها، موقعیت‌های جنسی، و مناطق اروژن بی‌پایان هستند. (بالاخره، آخرین باری که ارتعاشات را آنقدر خوب احساس کردید که تقریباً از هوش رفتید، کی بود؟)