3 موقعیت جنسی رقصنده باله

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

بیسبی می‌گوید: «این یک تغییر عالی نسبت به حالت‌های معمولی دراز کشیدن است، و این موقعیت عالی است که رو در رو باشید و از صمیمیت خیره شدن چشم در حین رابطه جنسی لذت ببرید.» مانند بسیاری از پوزیشن های ایستاده، این حالت زمانی که شما و همسرتان قدهای مشابهی داشته باشید و/یا افراد خصوصی شما به طور اتفاقی در صف قرار بگیرند، بهترین کار را دارد. او می‌گوید: «این گاهی اوقات می‌تواند تماس بین استخوان شرمگاهی و کلیتوریس را آسان‌تر کند و در حین نفوذ، ارگاسم را آسان‌تر کند». (در اینجا چند راه، چه ایستاده و چه غیر ایستاده برای رسیدن به ارگاسم راحت تر وجود دارد.) اما حتی اگر وضعیت قد بهینه را نداشته باشید، می توانید هنوز خود را در موقعیتی قرار دهید که کمی روحیه می تواند انجام دهد – و یک نوسان جنسی. (به «The DIY Barre» در زیر مراجعه کنید.)

هم اکنون خرید کنید نتاب زن و شوهر بداخلاق، 50 دلار، آدم و حوا

حرکات کششی انجام دهید و اینها را امتحان کنید. (توت باله اختیاری است.)

اگر قدتان متفاوت است یا معمولاً با موقعیت های ایستاده مشکل دارید، ما یک راه حل داریم. ببینید: نوسان جنسی. (و قبل از اینکه عصبانی شوید، یک مدل نصب شده روی درب مناسب برای ذخیره سازی، اتاق رابطه کامل کمتری دارد، یا کمتر ترسناک است.) شما (یا همسرتان) می توانید روی صندلی بنشینید. یا برای حفظ تعادل از رکاب ساق پا و دسته ها استفاده کنید. فردی که ایستاده می تواند تاب را به جلو و عقب تکان دهد تا حرکت ~ بی وزنی ~ پاداش داشته باشد.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

موقعیت رقصنده باله کلاسیک

هم اکنون خرید کنید ماساژور عصایی شدید Tempest، 70.69 دلار، Overkink

روبه روی هم بایستید در حالی که شریک پذیرنده پای خود را به دور کمر دیگری قلاب می کند. برای تعادل به یکدیگر بچسبید و اگر کمی احساس لرزش کردید، برای ثبات بیشتر به پیشخوان یا چوب درب تکیه دهید. اگر یکی از شما یک بالرین واقعی است، با بلند کردن یک پا تا شانه شریک نافذ، نفوذ را عمیق تر کنید.

اگر به دنبال اضافه کردن حالت ایستادن به کارنامه جنسی خود هستید، به پوزیشن جنسی رقصنده باله نگاه نکنید—محلی عالی برای شروع زیرا به شما دستورالعمل های روشنی در مورد اینکه با پاهای خود انجام دهید می دهد! لری بت بیسبی، مربی جنسی و صمیمیت، دکترا، روانشناس و درمانگر معتبر GSRD (جنسیت، جنس، تنوع روابط) توضیح می‌دهد: «فردی که تحت نفوذ قرار می‌گیرد، یک پا را بلند می‌کند و دور کمر شریک زندگی‌اش می‌پیچد». دیدن؟ ساق دور کمر. آسان! (اگر “آسان” واقعاً مربا شما نیست و یک پزشک در شماره گیری سریع دارید، به این 69 حالت ایستاده جنسی نگاه کنید.)

به دنبال این هستید که آن را بخار اضافی کنید؟ سعی کنید موقعیت را در اختیار شما قرار دهید. بیسبی می‌گوید: «اگر می‌خواهید آن را بسیار خوب کنید، از یک پلاگین باسن ارتعاشی برای تحریک مقعدی استفاده کنید. این برای هر دو یا هر دو باسن کار می کند. او می‌گوید: «همچنین می‌توانید گیره‌های نوک پستان را امتحان کنید تا تحریک را در همه جا افزایش دهید. به راحتی می توانید ویبراتورها، تسمه ها یا هر چیز دیگری را که می دانید برای شما انجام می دهد اضافه کنید.

موقعیت رقصنده باله به خوبی به رابطه جنسی حمام تبدیل می شود – فقط مطمئن شوید که یک آرایش امن دارید. یعنی محکم دسته برای نگه داشتن، اسباب بازی های ضد آب و ترجیحا تشک ضد لغزش. و فراموش نکنید که بر روی روغن سیلیکونی بچرخید (در یک پیچ و تاب از فیزیک، آب به طرز عجیبی در مورد رابطه جنسی خشک می شود).