29 یافته‌های فروش دوشنبه سایبری درمستور در سال 2022: دکتر دنیس گراس، NuFace

خوشبختانه، فروش درمستور سایبر دوشنبه مملو از معاملاتی است که به طرز تکان دهنده ای خوب هستند. ما در مورد تخفیف محصولات مراقبت از پوست لوکس صحبت می کنیم که به ندرت به فروش می رسند. این چیزی است که باید بدانید: از 19 تا 29 نوامبر، می توانید تا 30٪ تخفیف کسب کنید زرق و برقمارک های مورد علاقه مانند Ilia، Dr. Dennis Gross، RevitaLash، و غیره. فقط باید کد JOY را وارد کنید تا قیمت جدید و مناسب‌تر کیف پولتان را نشان دهید.

به دنبال تخفیف های بیشتر می گردید؟ همه را بررسی کنید بهترین معاملات دوشنبه سایبری 2022.

ممکن است هنوز نام آشنا مانند Sephora یا Ulta نباشد، اما شما نمی خواهید در فروش درمستور سایبر دوشنبه بخوابید. فروشگاه لوازم الکترونیکی زیبایی این عادت را ایجاد می کند که بهترین مارک های رو به روز و زیر رادار را در اختیار داشته باشد و کلاسیک های ایمن در کنار خطوط جدید امیدوارکننده را ارائه دهد. تنها نقطه ضعف این است که محصولات اغلب ارزان نیستند. کلیک کردن روی «افزودن به سبد خرید» بسیار آسان است، اما زدن «بررسی کردن»؟ بودجه‌های ما ممکن است بسیار زیاد باشد – به خصوص در این زمان از سال.

از آنجایی که فروش بسیار زیاد است – مانند “بیش از 100 برگه” گسترده است – و همه برندهای موجود در سایت در پایین ترین سطح قرار ندارند، ما همه کالاها را بررسی کردیم تا تخفیف هایی را که در رادار شما نیاز دارید انتخاب کنیم. 29 مورد از بهترین معاملات دوشنبه سایبری Dermstore 2022 را در زیر خریداری کنید. سپس سایر معاملات بزرگ زیبایی Cyber ​​Monday را که امسال اتفاق می‌افتد (سلام، Tatcha و Glossier) بررسی کنید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع