26 بهترین فیلم کریسمس دگرباشان جنسی

باشه شاید فکر نکنی اجاره به عنوان یک فیلم کریسمس، اما اگر جان سخت می توان آن را یک فیلم تعطیلات در نظر گرفت، پس این فیلم نیز باید باشد – به خصوص که شامل آواز خواندن و شادی بیشتر از جان سخت. فقط! گفتن!

تحت عنوان کریسمس همجنس گرایان بی عیب و نقص در آمازون پرایم، این فیلم مردی را دنبال می‌کند که – پس از دو سال رابطه – درست قبل از کریسمس تصمیم می‌گیرد از دوست پسرش خواستگاری کند… اما متأسفانه پاسخی را که انتظار داشت دریافت نمی‌کند.

وقتی یک دانش آموز کالج که آشکارا در مدرسه همجنس گرا است برای کریسمس به خانه می رود، باید تصمیم بگیرد که آیا آماده است هویت جنسی خود را برای خانواده اش باز کند یا خیر – و به آنها بگوید که هم اتاقی او که به ملاقاتش رفته است. در حقیقت دوست پسرش Yuletide گی را بسازید آنچنان راه رفت شادترین فصل می توانست اجرا کند

خوشبختانه، زمان در حال تغییر است. در سال 2020، هم کانال هالمارک و هم لایف تایم اولین فیلم های تعطیلات دگرباشان جنسی خود را منتشر کردند.خانه کریسمس و تنظیم کریسمسبه ترتیب)، و در سال 2021، منتخب تعطیلات نتفلیکس شامل اولین فیلم کریسمس همجنسگرایان این پلتفرم بود، تمام راه تنها هستم. اینجا برای آن! در نهایت، روزی خواهد رسید که یک فیلم تعطیلات عجیب و غریب مانند هدیه ای از بابانوئل نیست، اما تا آن زمان، لطفاً از این فیلم های تعطیلات LGBTQ+ لذت ببرید، که باعث می شود قلب های کوچک لیل گرینچ شما به سه اندازه بزرگ شوند.

در این فیلم شیرین، مردی برای تعطیلات به خانه می‌رود تا مادرش را متقاعد کند که مزرعه‌ی خانوادگی را بفروشد، و هرگز تصور نمی‌کند که نظرش تغییر کند (و قلبش دزدیده شود) توسط یک مزرعه‌دار بامزه که رویاهای بزرگی برای نجات دارد. ویژگی. ظاهراً مزرعه‌های خانوادگی و دست‌های دامداری موضوعی رایج در اینجا هستند!

هم اکنون پخش جریانی

9

خانه کریسمس (2020)

هم اکنون پخش جریانی

14

چشمک زدن تمام راه (2019)

هم اکنون پخش جریانی

5

کریسمس خانواده جنکینز (2021)

هم اکنون پخش جریانی

7

کریسمس در مزرعه (2021)

هم اکنون پخش جریانی

در این کمدی موزیکال زامبی کریسمس (بله، واقعاً)، یک فارغ التحصیل دبیرستانی از اسکاتلند که به زودی وارد دبیرستان می‌شود، تصمیم می‌گیرد قبل از رفتن به کالج، یک سال به سفر برود، که باعث ناراحتی پدر بیوه‌اش شد. او نمی داند که یک آخرالزمان زامبی در اطراف است، و او و دوستانش – از جمله لزبین بدجنس استف – باید برای زنده ماندن به یکدیگر تکیه کنند.

هم اکنون پخش جریانی

این فیلم لایف تایم نه تنها یک زوج آشکارا همجنسگرا را به نمایش می‌گذارد، بلکه صحنه پایانی معمولی را که قهرمان‌های زن و مرد در حال بوسیدن می‌باشند، حذف کرده و در عوض فیلم را با یک بوسه همجنس‌گرا پایان می‌دهد که برای اولین بار با طراوت برای شبکه است.

هم اکنون پخش جریانی

25

Yuletide گی را بسازید (2009)

هم اکنون پخش جریانی

2

تمام راه تنها هستم (2021)

هم اکنون پخش جریانی

18

Ghosting: The Spirit of Christmas (2019)

این رام-کام تعطیلات دست کم گرفته شده، سه زوج همجنس‌باز را دنبال می‌کند که در طول فصل تعطیلات به دنبال عشق می‌گردند…و بعداً متوجه می‌شوند که داستان‌هایشان به روش‌های غیرمنتظره‌ای در یک مهمانی سال نو با هم برخورد می‌کند.

هم اکنون پخش جریانی

6

عوضی که کریسمس را دزدید (2021)

هم اکنون پخش جریانی

19

آنا و آخرالزمان (2017)

هم اکنون پخش جریانی

8

خانه کریسمس 2: عرشه آن سالن ها (2021)

به فصل دوم خوش آمدید! در این فیلم، برادران میچل به طور غیرمنتظره ای برای یک برنامه تلویزیونی تلویزیونی تزئین خانه کریسمس استخدام می شوند که در آن باید با یکدیگر رقابت کنند و درام اضافی به تعطیلات اضافه کنند.

سه جفت زن در این رام کام که به نوعی شبیه یک نسخه عجیب و غریب است، تغییرات و چالش‌هایی را در روابط خود تا کریسمس و قبل از عید سال نو تجربه می‌کنند. عشق در واقع.

این رام-کام داستان یک طوفان برفی حماسی در یک شهر آرام غرب میانه را روایت می‌کند و یک مهمانی حماسی حتی حماسی‌تر که در شهر وافل محلی رخ می‌دهد و زندگی دانش‌آموزان دبیرستانی شهر را برای همیشه تغییر می‌دهد. برای سرگرمی بیا، برای داستان فرعی عاشقانه همجنس گرا بمان.

این فیلم یک پیچ و تاب عجیب به فیلم کلاسیک تعطیلات «شهر باریک به خانه به مزرعه خانوادگی می‌آید» می‌دهد، به دنبال زنی که تلاش می‌کند مزرعه خانواده‌اش را از توقیف نجات دهد و دست مزرعه‌داری که در نهایت توجه او را جلب می‌کند.

هم اکنون پخش جریانی

4

زیر درخت کریسمس (2021)

چه اتفاقی می‌افتد وقتی یک فرشته درست قبل از عروسی شب کریسمس عروس آینده را ملاقات می‌کند؟ او متوجه می‌شود که اگر احساسات خود را نسبت به دوست دوران کودکی‌اش انکار نمی‌کرد، چه اتفاقی می‌افتاد، و این دقیقاً همان چیزی است که در این عاشقانه خنده‌دار – اما با این وجود خیال‌انگیز – رخ می‌دهد.

هم اکنون پخش جریانی

هم اکنون پخش جریانی

هم اکنون پخش جریانی

هم اکنون پخش جریانی

13

تنظیم کریسمس (2020)

شادترین فصل داستان زنی را دنبال می کند که برای اولین بار در تعطیلات دوست دخترش را به خانه می آورد، اما یک نکته وجود دارد: او هنوز به خانواده اش نگفته است که او عجیب است. همه دراما رو سرچ کن

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

مهماندار تعطیلات(2022)

هم اکنون پخش جریانی

وقتی اینسلی 20 ساله برای اولین بار پس از سال ها برای تعطیلات به شهر کوچکش برمی گردد، باید با احساسات حل نشده دست و پنجه نرم کند (و منظورم از آن احساسات او نسبت به سوفی، تشویق کننده محبوب دبیرستانی است که او همیشه عاشقش بوده است. .)

تنظیم کریسمس حول محور پسری می‌چرخد که (به لطف مادرش) این فرصت را پیدا می‌کند که یک عاشقانه تعطیلات را با یک دوست دبیرستانی مخفی شروع کند. اما درست زمانی که اوضاع در حال گرم شدن است، آن علاقه مندی یک پیشنهاد شغلی در سراسر جهان دریافت می کند و این دو مرد را وادار می کند که ترسناک را تجربه کنند. ما چه هستیم گفتگو

هم اکنون پخش جریانی

12

یک عروسی کریسمس در نیویورک (2020)

در این فیلم کاملاً دلخراش، زنی در مورد خطرات پیامک و رانندگی در مسیر سخت می‌آموزد، و در زندگی پس از مرگ، باید راهی پیدا کند تا با عشق واقعی‌اش اوضاع را درست کند. بهترین دوستش

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

علیرغم بازیگران پرجمعیت، این درام تعطیلات کمتر از ستاره‌ای است، اما حداقل دارای صحنه‌ای تکان‌دهنده با آنتونی مکی است که نقش یک افسر پلیس را بازی می‌کند که به کمک یکی از خانواده کوپر یاد می‌گیرد که تمایلات جنسی خود را بپذیرد. اعضا.

این فیلم که خود را «کشنده‌ترین فیلم کریسمس ساخته شده» می‌نامد، با بازی روپاول، یک روزنامه‌نگار مد را دنبال می‌کند که به شدت زخمی شده و برای پوشش یک مسابقه بدنام توپ زمستانی فرستاده می‌شود.

اولین فیلم اصلی کریسمس همجنسگرایان نتفلیکس مردی دائما مجرد را دنبال می کند که دوستش را متقاعد می کند که برای تعطیلات وانمود کند که دوست پسرش است… بی آنکه بداند مادر مداخله گرش از قبل قصد دارد او را در یک قرار ملاقات کور با شخص دیگری قرار دهد.

این فیلم اصلی اولین باری است که هالمارک به طور برجسته یک زوج همجنس را در یک فیلم به نمایش می‌گذارد. خانه کریسمس زوجی را دنبال می کند که پسران بزرگسال خود را برای کریسمس به خانه دعوت می کنند. (همچنین، دوباره سلام، هارون ساموئلز!)

هم اکنون پخش جریانی

10

شادترین فصل (2020)

در این نسخه اصلی BET+، خانواده‌ای که تلاش می‌کنند آن را برای تعطیلات پس از مرگ کنار هم نگه دارند، وقتی یکی از خواهر و برادران جنکینز، کنی، دوست پسرش را برای کریسمس به خانه می‌آورد، غافلگیر می‌شوند.

هم اکنون پخش جریانی

11

پرشور در دسامبر (2020)

هم اکنون پخش جریانی

23

عاشق کوپرها (2015)

این درام که در شهر نیویورک در ایام کریسمس در اوایل دهه 1950 اتفاق می‌افتد، ماجرای رابطه بین یک دختر مغازه‌دار جوان و یک زن مسن‌تر را دنبال می‌کند که در حال طلاق هستند و آنچه که به عنوان یک برخورد تصادفی در یک فروشگاه بزرگ شروع می‌شود، به یک عاشقانه تغییر می‌کند. بله لطفا!

هم اکنون پخش جریانی

3

کریسمس بسیار سالم (2021)

هم اکنون پخش جریانی

زیر درخت کریسمس داستان دو زن را روایت می کند که مسیرهایشان به طور غیرمنتظره ای از هم می گذرد که چارلی، یک «نجواکننده درخت»، درخت کریسمس عالی را برای جشن تعطیلات فرماندار مین در حیاط خلوت مدیر بازاریابی آلما پیدا می کند.

حتی اگر با Grinch سخت‌تر از Buddy the Elf ارتباط برقرار کنید، نمی‌توان منکر جادوی یک رام کام تعطیلات شلوغ شد (زیرا، بیایید واقعی باشیم: حداقل 96 درصد فیلم‌های کریسمس دارای فوکوس خودکار ساده هستند، نه؟). اما متأسفانه، صنعت فیلم های فصلی هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. بنابراین تعداد کمی از فیلم‌های تعطیلات دارای شخصیت‌هایی هستند که آشکارا خود را همجنس‌گرا، لزبین، دوجنس‌گرا، ترنسجندر یا دگرباش معرفی می‌کنند. و حتی وقتی این کار را انجام می‌دهند، فیلم‌های تعطیلات LGBTQ+ اغلب حول محور شخصیت‌های بسته می‌چرخند که تلاش می‌کنند تا با خانواده‌هایشان باز شوند، و نتیجه… یک جور وحشتناک است. (بله، ما به شما چشم کناری می دهیم، شادترین فصل.)

این فیلم جدید تعطیلات 2022 با بازی جاناتان بنت (با نام مستعار آرون ساموئلز از دختران بدجنس) که در تعطیلات از خواهرزاده و برادرزاده‌اش نگهداری می‌کند و از همسایه دوست‌شان، جیسون، کمک می‌گیرد.

اگر چیزی می‌خواهید که فیلم تعطیلات کمتر کلیشه‌ای و بیشتر باشد، باید بگوییم: هرج و مرج از جیب، سپس نارنگی آیا آن است. در شب کریسمس، سین دی، کارگر ترنس رابطه متوجه می شود که دوست پسر / دلال محبت او به او خیانت کرده است، بنابراین او و بهترین دوستش تصمیم گرفتند تا به او درسی بدهند. کل فیلم بر روی آیفون فیلمبرداری شده است، که کمی عجیب به نظر می رسد، اما به ما اعتماد کنید، کار می کند.

آیا شما یک روزهای زندگی ما طرفدار، شما این فیلم ویژه کریسمس را دوست خواهید داشت. خلاصه داستان به این صورت است: ویل یک فیلم تعطیلات برای نوشتن دارد و یک ضرب الاجل در شب کریسمس برای ساختن دارد، بنابراین با کمک همسرش سانی، داستان های نسبتاً رنگارنگی را ارائه می کنند. و واقعیت جالب: ویل و سانی اولین ازدواج همجنس گرا را بین مردان در تاریخ نمایش روزانه ایالات متحده برگزار کردند.

هم اکنون پخش جریانی

هم اکنون پخش جریانی