26 بهترین تقویم ظهور برای شروع شمارش معکوس تعطیلات شما


بهترین تقویم های ظهور پر از شگفتی هستند – به معنای واقعی کلمه. جادوی تقویم ظهور تعطیلات، که ظاهراً برای شمارش معکوس 24 روز قبل از کریسمس یا در برخی موارد، 12 روز کریسمس (در اینجا هیچ قانونی وجود ندارد) استفاده می شود این است که شما واقعاً نمی دانید هر روز چه چیزی را به همراه خواهد داشت. به آن به عنوان یک پیش بازی سرگرم کننده برای تاچ داون رسمی بابانوئل فکر کنید، با یک هدیه جدید و فوق العاده کوچک که تا آن زمان هر روز باز می شود.

این تقویم‌های شمارش معکوس کریسمس اغلب مضامینی دارند، از موارد دلخواه سالانه (مانند هری پاتر، برای همه جادوگران کم‌کلید آنجا) تا گزینه‌های نسخه محدود، مانند تقویم ظهور شکلاتی Vosges یا ویرایش لوکس La Mer از مرطوب‌کننده‌ها، سرم‌ها و پاک‌کننده‌ها. ایده آل برای عاشق زیبایی در لیست شما. مهم است که عاقلانه انتخاب کنید، زیرا هیچ کس 24 روز دود مستقیم نمی خواهد. اینجاست که وارد می‌شویم: ما بهترین تقویم‌های Advent را گردآوری کرده‌ایم تا به‌عنوان خدمه تبلیغاتی با روحیه تعطیلات شما خدمت کنیم—یا، البته، برای یک هدیه تعطیلات بی‌گمان. یک کلمه به خردمندان: آنها به سرعت پیش می روند، بنابراین به سبد خرید اضافه کنید و به محض اینکه مورد علاقه خود را پیدا کردید، مستقیماً به خرید بروید.

بهترین تقویم های ظهور زیبایی

شاید ما مغرضانه هستیم، اما تقویم های مورد علاقه ما در ظهور کریسمس نوعی جنبه زیبایی دارند، خواه آرایش، عطر یا محصولات مراقبت از پوست باورنکردنی باشد. در میان انتخاب‌های برتر ما، مجموعه دیوانه‌کننده لوسیون‌های بدن، کرم‌های دست، و چیزهای دیگر L’Occitane و همچنین یک تقویم 12 روزه Advent با دقت ویرایش شده پر از محصولات زیبایی نمادین La Mer را خواهید دید. بیشتر به لاک ناخن؟ ما شما را نیز با بیش از نیم دوجین OPI کوچک به آنجا رساندیم.

مجموعه تقویم 12 تکه ای La Mer The Twelve Days Of Transformation

با حسن نیت از برند

مجموعه تقویم 12 تکه ای La Mer The Twelve Days of Transformation

بهترین تقویم های ظهور غذا

هر طعمی که شما را در حال و هوای تعطیلات قرار می دهد – آدامس های پر از شکر، نان زنجبیلی، نعناع فلفلی، شکلات شیری یا ترکیبی کاملاً حواس پرت از موارد بالا – این تقویم ها ارائه می دهند. برخی نیز به عنوان تزئینات کریسمس عمل می کنند، با بسته بندی آنقدر زیبا که شایستگی یک نقطه افتخار در پیشخوان را دارند. (یا در عوض، آنها را می توان هدیه داد، بدون نیاز به بسته بندی – ما به شما نگاه می کنیم، تقویم ظهور Vosges.) نکته حرفه ای: اگر به تقویم لوکس Bonne Maman برای مربا و ژله توجه دارید، ما توصیه می کنیم هر چه سریعتر از آن استفاده کنید، زیرا سال گذشته به فروش رسید. دوستداران چای، خسته نباشید. ما همچنین دو نسخه محدود تقویم ظهور را برای حفظ آب بدن (و نسبتاً کافئین دار) هر روز در طول فصل تعطیلات گنجانده ایم.

هر تقویم ظهور دیگری قابل تصور است

بسیاری از این تقویم‌های Advent در هر راهنمای هدیه کاملاً در خانه هستند، اما این به ویژه در مورد این دسته رایگان برای همه صادق است. آن تقویم Missoma عملاً التماس می کند که به یک نوجوان شیفته جواهرات داده شود – همانطور که هری پاتری تقویم سحر و جادو تعطیلات طراحی شده برای لذت بردن از بچه ها در تمام سنین. پدر برای تقویم ظهور کاملاً منحصربه‌فرد و موسیقیایی که دارای یک رکورد است، وحشی خواهد شد. به طرز خوبی او را به دهه 70 باز می گرداند. چه این یک موقعیت DIY باشد یا یک نسخه الهام گرفته از درخت کریسمس که برای بچه‌های کوچک طراحی شده است، این طیف وسیع‌تر از تقویم‌های Advent ارائه می‌دهد.منبع