25 ویبراتور کنترل از راه دور برای خرید در سال 2022: Lelo، We-Vibe، Lovense

قبل از اینکه بهترین ویبراتورهای کنترل از راه دور را برای اضافه کردن به میز کنار تختتان بررسی کنیم، بیایید به ارگاسم بدون هندز و نحوه وقوع آن بپردازیم – زیرا در حالی که اضافه کردن اسباب بازی‌های جنسی کنترل‌شده از راه دور به این ترکیب باعث می‌شود چیزها سرگرم‌کننده‌تر و همه‌کاره‌تر شوند، در واقع می‌توانید به آن دست پیدا کنید. این O های فرفری انگشت پا به چند روش.

اول از همه، چرا از ویبره های کنترل از راه دور استفاده می کنید؟

جس اوریلی، دکترا، رابطهولوژیست مقیم Astroglide، به هر کسی که بازی انفرادی و هندزفری را آغاز می کند توصیه می کند همیشه از روان کننده شخصی استفاده کند. او توضیح می‌دهد: «لوب رابطه جنسی را مرطوب‌تر، بهتر، داغ‌تر، هیجان‌انگیزتر و متنوع‌تر می‌کند. “تحقیقات نشان می دهد که کسانی که از روغن استفاده می کنند سطوح بالاتری از برانگیختگی، لذت و رضایت جنسی را گزارش می دهند.” فقط مطمئن شوید که از روغن های مبتنی بر آب استفاده می کنید، با توجه به اینکه انواع دیگر ممکن است اسباب بازی های سیلیکونی را تخریب کنند.

چگونه می توان بدون هندزفری به ارگاسم رسید؟

مربی جنسی معتبر و متخصص جنسی، Gigi Engle این تمرکز شدید بر لذت را “هیپنوتیزم اروتیک” می نامد. او توضیح می‌دهد که اساساً یک “مدیتیشن هدایت‌شده است که دارای حس جنسی است، به طوری که می‌توانید مغز خود را از نظر جنسی به اندازه کافی برای رسیدن به ارگاسم فعال کنید.” “مغز و بدن شما بسیار نزدیک به هم مرتبط هستند، و گاهی اوقات، اگر بتوانید ذهن خود را به اندازه کافی روشن کنید، بدن شما می تواند دنبال کند.”منبع

رهایی از خود با آزمایش تکنیک ها و روش های مختلف فقط یک راه بازیگوش برای دیدن آنچه بدن شما دوست دارد است، و ممکن است متوجه شوید که با یک ویبراتور از راه دور، در واقع نیازی به دستان خود (یا شخص دیگری) ندارید. کار را انجام دهید اگر از یک اسباب بازی جنسی با کنترل از راه دور، اتصال بلوتوث یا یک برنامه استفاده می‌کنید، وقتی از بازی انفرادی لذت می‌برید، کنترل بیشتری به شما می‌دهد—این یکی از نکات مورد علاقه ما برای خودارضایی است.

این دستگاه های پیشرفته برای رابطه جنسی شریک نیز عالی هستند. تن به عنوان اسباب بازی های جنسی برای زوج ها به بازار عرضه می شود و سر (و دستان) شما را در بازی نگه می دارد در حالی که هر دوی شما به نقطه اوج زانو ضعیف می رسید. اگر اهل بازی هستید، می‌توانید به همسرتان اجازه دهید تنظیمات را کنترل کند، که کمی خودانگیختگی به زمان جذاب شما می‌افزاید. بسیاری از ویبراتورهای مجهز به بلوتوث نیز به عنوان اسباب بازی های جنسی برای مسافت های طولانی کار می کنند، با توجه به اینکه می توان آنها را از هر کجای دنیا با یک برنامه گوشی هوشمند کنترل کرد – آنها برخی از بهترین راه ها برای زنده نگه داشتن زندگی جنسی شما هستند.

افزودن یک اسباب‌بازی جنسی به رابطه جنسی انفرادی و شریک به طور یکسان می‌تواند منجر به آتش‌بازی شود و با بهترین ویبره‌های کنترل از راه دور، حتی می‌توانید خود را بدون هندزفری رها کنید. برخلاف ویبراتورهای معمولی برای زنان، این اسباب‌بازی‌های مکنده، ویبره‌های شورت و شاخه‌های باسن را می‌توان از طریق فناوری جادویی مانند بلوتوث و اتصال برنامه کنترل کرد و به شما اجازه می‌دهد تا با سایر قسمت‌های بدن خود بازی کنید. (آینده اکنون است و جذاب است.)

کارول کوئین، رابطهولوژیست کارکنان Good Vibrations، می گوید: «ارگاسم در واقع در مغز اتفاق می افتد، و این یکی از دلایلی است که برای داشتن آن مجبور نیستید با دست خود را لمس کنید. زرق و برق. برانگیختگی مهم است. برخی از افراد می توانند برای رسیدن به ارگاسم خیال پردازی کنند. بسیاری از مردم پاهای خود را به هم فشار می دهند و به اندام تناسلی فشار غیر مستقیم وارد می کنند.