25 سکسی ترین فیلم ترسناک – فیلم های اروتیک سکسی برای هالووین

به آخرالزمان زامبی ها خوش آمدید، می توانم سفارش شما را قبول کنم؟ ترور سیاره گور روی گور است، با کمی سمت گور اضافی. خوشبختانه برای شما، لحظات پرخاشگرانه زیادی در سراسر این فیلم وجود دارد که به شما پاداش می دهد تا بقیه آن را تحمل کنید.

نحوه تماشا: آمازون پرایم

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

نحوه تماشا: توبی و آمازون پرایم

فک شکن مانند اگر است هدرز و بی خبر بچه کوچولوی قاتل و عصبی داشت. این یک جور خنده دار، کاملاً پیچیده و پر از عصبانیت است. کل گروه بازیگران داغ است، و مقدار زیادی تمایلات جنسی شاخدار و هورمونی وجود دارد.

فرقی نمی‌کند فیلم‌های اسلشر، ترسناک بدن، خون‌آشام‌ها یا فیلم‌هایی را ترجیح می‌دهید که بیشتر کمپینگ هستند تا ترسناک، یک فیلم ترسناک رابطهی قابل پخش، قابل دانلود یا اجاره برای شما وجود دارد. با یک شریک محافظ یا گروهی از دوستان حمایت‌کننده (می‌دانید، برای اینکه از شر افراد بد در امان باشید) بغل شوید و فیلم هیجان‌انگیز مورد علاقه بعدی خود را که مورد تایید هالووین است، در زیر بیابید.

نحوه تماشا: آمازون پرایم

نحوه تماشا: آمازون پرایم

6

مصاحبه با خون آشام

نحوه تماشا: آمازون پرایم

چه به یک سری بی پایان از فیلم های اسلشر تبدیل شده است که اساساً همه به یک شکل تمام می شوند، Fروز سیزدهم در مورد شاخ شدن و داشتن رابطه جنسی جوانان است. و بعد قتل شدن شما مته را می دانید. بیایید آن را برای کوین بیکن جوان بشنویم!

فیلم های ترسناک رابطهی، فیلم های ترسناک رابطهی، فیلم های ترسناک هالووین، فیلم های رابطهی هالووین

نحوه تماشا: نتفلیکس

نحوه تماشا: آمازون پرایم

خود تریلر توضیح می دهد گرسنگی به عنوان «کلاسیک مدرن ترس انحرافی» – چه چیز دیگری برای گفتن وجود دارد؟ سوزان ساراندون، دیوید بووی و کاترین دونو در این فیلم در مورد عشق جاودانه (بله، دوباره خون آشام ها)، میل و خونخواهی بازی می کنند.

برای بسیاری از مردم، فیلم های ترسناک نوعی داروی غرایز جنسی هستند. حتی فیلم‌های ترسناکی که برهنگی یا رابطه جنسی زیادی ندارند، فقط به دلیل اینکه کمی دور از محدودیت هستند، هنوز هم به نوعی تحریک‌کننده هستند. در بسیاری از فیلم‌های ترسناک، جریان‌های پنهانی از تمایلات جنسی و تمایلات جنسی وجود دارد که در واقع روی پرده پخش می‌شوند. اما وقتی شما انجام دادن برهنگی و جنسیت را هم اضافه کنید – مانند فیلمسازان در 25 فیلم زیر – همه شرط بندی ها (مثل لباس های شما) غیرفعال هستند.

کمپی اکشن خون آشام هیجان انگیز با جورج کلونی و سلما هایک؟ بله لطفا. در حالی که این فیلم احتمالاً برای شما کابوس ایجاد نمی کند (آرایش و جلوه های ویژه دهه 90 ممکن است امروزه کمی ابتدایی به نظر برسد)، شما انواع رویاهای *دیگر* را در مورد رقص رابطهی مار خواهید دید. حرف منو در این مورد قبول کن.

قتل، آسانسور، تماس با دختران و موارد دیگر در انتظار شما هستند لباس برای کشتن، یک تریلر کلاسیک دهه 1980 که مرز بین تکان دهنده و هیجان انگیز را با قدرت کامل طی می کند.

فیلمی که در مورد غم و اندوه و مرگ و ارتباط با ارواح است، چندان رابطهی به نظر نمی رسد. اما زمانی که دونالد ساترلند و جولی کریستی در حال تلاش برای زنده نگه داشتن ازدواج خود در اتاق خواب هستند؟ خیلی گرم.

نحوه تماشا: آمازون پرایم

نحوه تماشا: آمازون پرایم یا یوتیوب

این فیلم ارزش تماشای تنها برای چر را دارد. و در حالی که جک نیکلسون بهتر از هر کسی “روانی خزنده” می کند، جادوگران به سختی یک فیلم ترسناک است با این حال، برای هر کسی که مثل من بچه است، این یک سازش عالی برای زمانی است که دوستان یا شریک زندگی شما چیزی ترسناک می خواهند. یعنی جادوگران هست!! این باید برای چیزی حساب شود!

بیایید واقعی باشیم: دریاچه ها مثل جهنم طرح دار هستند. من خودم یک دختر اقیانوس هستم. هیچ چیز خوبی نمی تواند در انتظار شما در بدنه ای از آب شیرین راکد باشد. تریلر وابسته به عشق شهوانی فرانسوی غریبه کنار دریاچه ترس های من را تأیید می کند: به دریاچه بروید و به قتل خواهید رسید. از طرف دیگر، در نزدیکی یک دریاچه بایستید و شاهد یک قتل خواهید بود. به همین سادگی. هنگامی که این فیلم در سال 2013 اکران شد، توسط منتقدان به عنوان یک شاهکار هیچکاکی در تعلیق معرفی شد. مراقب خود باشید – و از هومروتیسم و ​​تمایلات جنسی اصلی فیلم لذت ببرید.

نحوه تماشا: آمازون پرایم

بیانسه!! قوس این فیلم بسیار زن‌ستیزانه IMO است – زن مجرد دیوانه در محل کار سعی می‌کند رئیسش را اغوا کند و همسر زیبای خانه‌نشین او، یادا یادا یادا را بکشد – اما باز هم تکرار می‌کنم: بیانسه. در حال حاضر سوال دیگری وجود ندارد.

نحوه تماشا: یوتیوب و آمازون پرایم

قوی سیاه با دو حقیقت مطلق بازی می‌کند: یکی، هیچ چیز ترسناک‌تر از این نیست که در پرتگاه عظمت باشید و تماشای فرو ریختن آن در مقابل چشمانتان. دوم، هیچ چیز جذاب تر از صحنه عشق میلا کونیس و ناتالی پورتمن نیست.

چیزی که به عنوان چیزی شروع می شود که تقریباً می تواند برای یک عاشقانه رویایی و نوجوانانه بگذرد، به سرعت به داستانی تپنده از یک دانشجوی کالج تبدیل می شود که از یک سابق وحشتناک فرار می کند که او را با نفرین مرگباری که از طریق رابطه جنسی به او وارد شده بود، می دوید. گاه به گاه! این فیلم پر از استعاره از نقش های جنسی سمی و عشق جوان است و ترکیبی عالی از وسوسه انگیز و وحشتناک است.

نحوه تماشا: آمازون پرایم

ممکن است یک جفت عجیب به نظر برسد، اما وحشت و جنسیت با هم سابقه طولانی دارند. تریلرهای اولیه امثال هیچکاک عمدتا از بدن زنان برای نشان دادن آسیب پذیری و هتک حرمت «پاکی» استفاده می کردند. با پیشرفت این ژانر، فیلمسازان و داستان نویسان جدید، که بسیاری از آنها زن هستند، وحشت را از دیدگاه های متنوع تری تولید کرده اند. بسیاری از بزرگ‌ترین ترس‌های ما حول بدن ما و روش‌های مصرف آن‌ها – به معنای واقعی و مجازی – توسط دیگران می‌چرخند.

نحوه تماشا: آمازون پرایم

بله، خون‌آشام‌های دهه 90 بیشتری – فقط این بار، کمی وینونا رایدر را به عنوان هدیه دریافت می‌کنید! این فیلم دارای برخی عناصر کمپینگ است و به احتمال زیاد شما را در زیر پوشش پنهان نمی کند، اما از حس و حال خون آشام و غمگینی می چکد. یک کلاسیک واقعی

نحوه تماشا: آمازون پرایم

21

جادوگران ایستویک

دیوید لینچ را استاد تریلرهای پیچ خورده، واقعی و بسیار رابطهی می دانند. مولهالند درایو فقط یک بریدگی دیگر در تختخواب سینمایی اوست. داستان یک قربانی تصادف اتومبیل که سعی می کند خاطرات خود را دوباره جمع کند، این فیلم ترسناک، خفن است و برای مدت طولانی با شما خواهد ماند.

نحوه تماشا: Hulu Premium با افزونه Showtime

گلم دهه 70 با وحشت خونین روبرو می شود دختران تاریکی، فیلمی درباره یک کنتس اروپایی است که برای حفظ جوانی خود در خون باکره های جوان غسل می دهد. منتظر برهنگی زیاد باشید!

نحوه تماشا: Paramount Plus یا Hulu با افزونه Showtime

اچوای برای تماشا: یوتیوب یا آمازون پرایم

نحوه تماشا: Hulu با افزونه Showtime یا Amazon Prime

شکل‌های زندگی بیگانه، تولید مثل اجباری، صحنه‌های بخار آب گرم – دهه 90 است، عزیزم! گونه ها یک رویای هیجان انگیز علمی-تخیلی عاشقان است. وقتی دانشمندان زنی نیمه بیگانه و نیمه انسان به نام سیل را می سازند، او در نهایت از آزمایشگاه بیرون می آید تا مردی را بیابد که بتواند او را باردار کند و گونه های او را حمل کند.

نحوه تماشا: HBO Max

نحوه تماشا: آمازون پرایم

در حالی که روح به خودی خود دقیقاً یک فیلم “ترسناک” نیست، عناصر ترسناک زیادی دارد، مانند صحبت کردن با مردگان. صحنه سفالگری – یک لحظه نمادین فرهنگ پاپ – امروز به همان اندازه که در سال 1990 بود جذاب است. همچنین روی ووپی گلدبرگ جوان نخوابید!

این مهیج محصول 1994 همه چیز در مورد شهوت خون است – و در واقع شهوت معمولی قدیمی. بر اساس رمانی از آن رایس، مصاحبه با خون آشام برد پیت جوان (هوبا هوبا) را در حالی که زندگی خون آشام ابدی خود را طی می کند دنبال می کند. منتظر صحنه های رابطهی باشید که در آن تام کروز، آنتونیو باندراس و البته آقای پیت حضور دارند. خبر خوب؟ اقتباسی تلویزیونی از فیلم – اما این بار، همجنسگرا! و چند نژادی!-در ماه اکتبر به AMC می آید.

ادویه کدو تنبل، ژاکت کش باف پشمی دنج، و مگان فاکس داغ و خون آلود؟ باید فصل فیلم های ترسناک رابطهی باشد. در حالی که کلاسیک های کالت دوست دارند بدن جنیفر، برام استوکر دراکولا، و مخمل آبی یک بازی منصفانه در تمام طول سال است، هیچ چیز به اندازه شب پاییزی واضح به عنوان پس زمینه ای برای تریلرهای وابسته به عشق شهوانی مورد علاقه شما نیست.

یک بازرس خصوصی برای ردیابی یک خواننده استخدام می شود که در این فیلم مهیب دهه 1980، خود را در دنیایی شیطانی و قاتل پر از دروغ و فریب می بیند. می پرسی رابطهی کجاست؟ بازیگران پر ستاره (لیزا بونت! میکی رورک جوان! رابرت دنیرو، اگر به آن علاقه دارید!) چیز کمی باقی می ماند.

قبل از مولهالند درایو، دیوید لینچ ساخته است مخمل آبی، چیزی که بسیاری آن را شاهکار سینمای هیجان انگیز اروتیک می دانند. این یکی از آن نوع فیلم‌های باورکردنی است، با انواع پیچش‌های غیرمنتظره که باعث می‌شود حدس بزنید (و عرق کنید). به لطف کایل ماکلان و ایزابلا روسلینی غیرقابل انکار رابطهی، برای ترس های پرش و به دنبال آن تپش قلب آماده شوید.

نحوه تماشا: HBO Max

خون‌آشام‌های این فیلم هیجان‌انگیز کره‌جنوبی وسواس جنسی دارند. بازی با مضامین مسیحیت، سوء استفاده و شهوت، تشنگی شما را تشنه می کند

نحوه تماشا: آمازون پرایم

نحوه تماشا: آمازون پرایم

فاکس اتمیاستودیوهای قرن بیستم

این فیلم با بازی مگان فاکس و آماندا سایفرند در تمام شکوه خود در سال 2009، به عنوان یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های ترسناک رابطهی تاریخ ارتقا یافته است. نه تنها توسط جامعه دگرباشان به عنوان معادل فیلم یک سرود دوجنسه پذیرفته شده است – خط “من به هر دو طرف می روم” برای همیشه روی قلب ما خالکوبی شده است – بلکه ترکیبی عالی از خنده دار و سبک دل با بسیاری از لحظات شوم واقعی است.

یک فیلم دهه 80 همه چیز درباره اضطراب عصر دیجیتال، صنعت رو به رشد پورن و بردگی در برابر فناوری، ویدئودروم برخی از مضامین پیچیده را بررسی می کند – به جز شبح آور و حسی -.

برای علاقه مندان به ترسناک هاردکور، لارس فون تریر بسیار آزاردهنده است دجال نیاز شما به محتوای کابوس آور را برآورده می کند. در این فیلم برهنگی و رابطه جنسی زیادی وجود دارد، اما باید در این بین عذاب روحی زیادی را تحمل کنید، پس با مسئولیت خودتان تماشا کنید.

نحوه تماشا: آمازون پرایم

نحوه تماشا: هولو

دیوانه فیلمی اسلشر است که از منظر یک قاتل زنجیره ای با بازی الیجا وود گرفته شده است که قربانیان خود را به مانکن تبدیل می کند. لحظات احساسی و واضحی در طرح فوق‌العاده تاریک و ترسناک آمیخته شده‌اند، اما TBH، عمدتاً کاملاً وحشتناک است. به شما هشدار داده شده است.