24 شلوار لیفت باسن – بهترین شلوار لیفتینگ باسن 2022

اینها واقعا نرم

Athleta Ultra High Rise Elation Tight

این گزینه کششی

شلوار ساق بلند کمر بلند جنبو

اگر به دنبال ساختن آن هستید derriere پس از آن وقت آن است که روی شگفتی‌هایی سرمایه‌گذاری کنید که شلوارهای شلوار باسن است. وقتی اینها را در کمد خود دارید، هرگز مجبور نخواهید بود که درد و عرق 100 بار در روز را تحمل کنید یا به Stairmaster ضربه بزنید – یعنی، مگر اینکه بخواهید.

انتخاب‌های برتر ما برای بهترین شلوارهای ساق باسن در سال 2022:

این انتخاب پایدار

ساق بلند فشاری جمعی دوست دختر

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

این جفت همه کاره

فراتر از یوگا Spacedye گرفتار در ساق بلند کمر

این یکی که در واقع غنیمت شما را در آغوش می گیرد

ساق بدنسازی بدون درز MANIFIQUE

این جفت برش خورده

ساق زانو اکتیو Spanx Booty Boost

این یکی که خطوط

ساق بدون درز کانتورینگ کمر بالا CFR

مگر اینکه شما بخواهید آن را به زبان بیاورید شعبده بازي، ممکن است یک سردرگمی در مورد اینکه شلوارهای ساق مجسمه سازی لب به لب واقعا چه می کنند وجود داشته باشد. به طور خلاصه، آنها – غافلگیری، غافلگیری – غنیمت شما را مجسمه می کنند. (آی تی است پس از همه، به نام.) اکثر برندهایی که این نوع ساق پا را ارائه می‌کنند، جزئیاتی را نشان می‌دهند که به نوعی به بلند کردن باسن کمک می‌کند. این گاهی اوقات فشردگی اضافی در قسمت عقب است، خم شدن که باعث می شود غنیمت شما مشخص تر (و بزرگتر) به نظر برسد، یا حتی چاپ و طرح هایی که توهمات نوری ایجاد می کنند. رک و پوست کنده، چیزهای زیادی در مورد شلوارهای ساق باسن وجود دارد – و هر جفت کمی متفاوت است.

این یکی که مثل یک دستکش جا می شود

ساق ایربراش کمر بلند آلو یوگا

این انتخاب مفید

شلوار ساق بلند کمری Hopgo 7/8

ساق مجسمه سازی باسن

این جفت ضد عرق

شلوار لیفتینگ باسن بدون درز Halara

این جفت سریع خشک شدن

قطار بلند بلند Lululemon Wunder Tight

Cosmoتیم متخصصان مد دیجیتال – که شامل ریچل تورگرسون، مدیر ویژگی‌های مد، تارا-لین سنت الین، سردبیر مد، و مگی گریسولد، ویرایشگر مد می‌شود- دارای چندین دهه تجربه ترکیبی در این صنعت هستند. آنها حتی قبل از اینکه صفحه TikTok FYP یا Insta Explore شما را وارد کنند، روندهای مربوطه را در باند فرودگاه مشاهده می کنند و در بین خرده فروشان از همه نوع تحقیق انجام می دهند – بسیاری از مارک های IRL را آزمایش می کنند – تا بهترین انتخاب های لباس و لوازم جانبی را برای هر فصل به شما ارائه دهند. اساساً، ما اینترنت را انتخاب کرده‌ایم تا شیک‌ترین گزینه‌ها را برای شما بیاوریم، مثل اینکه کار ماست (چون اینطور است، هه). هر یک از مقالات خرید ما به تعهد 15 درصدی پایبند است و شامل محصولات برای همه اندازه‌ها است.

این جفت براق

پابند آیکون ضروری آمریکایی Active Essential خوب

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

این جفت روکش

شلوار یوگا RIOJOY

بهترین شرط شما این است که تمام گزینه های باشکوهی را که در بالا گردآوری کرده ایم بررسی کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک برای بوتای شما بهترین است. و به یاد داشته باشید: این شلوار نیست در حقیقت جادویی است، بنابراین این انتظارات را واقع بینانه نگه دارید. برخی از افراد باسنی شبیه مدل ها نمی گیرند – و این کاملاً اشکالی ندارد!

در اینجا دلیلی است که می توانید به Cosmopolitan اعتماد کنید.

این جفت کراوات-رنگ

ساق تمرینی بلند کردن باسن اسکرانچ OMKAGI

این جفت دو رنگ

شلوار ساق بلند Gymshark Flex

این جفت یواشکی

Leonisa Sculpting Shaper Legging

این انتخاب ضد چمباتمه زدن

شلوار یوگا کمر بلند IUGA

این جفت کنترل کننده شکم

ساق کمر بلند بدون درز ICONI

سلام، پس شلوارهای ساق باسن در واقع چه کار می کنند؟

این جفت تقویت کننده باسن

شلوار شلوار هلویی بامبشل اسپرت

این طرفدار مورد علاقه

Everlane The Perform Legging

دوستان، رویاهای ما به واقعیت تبدیل شده‌اند، زیرا راهی وجود دارد که می‌توانید باسن خود را به شکل پاپ‌تکه نشان دهید (مانند به معنای واقعی کلمه) بدون نیاز به انجام هر نوع تمرین. بله، ما این را می گوییم شما می‌توانید فوراً یک غنیمت هلو-ایموجی آبدار داشته باشید، حتی اگر هرگز یک اسکات انجام ندهید! از نو! ما به شما اجازه می دهیم در مورد جادو وارد شوید: برای خود یک جفت شلوار شلواری باسنی STAT تهیه کنید. به طور جدی. این تمام کاری است که باید انجام دهید. وقتی یاد بگیرید که برندها با قرار دادن استراتژیک درزها، رنگ‌ها و مواد بالابر در تمام قسمت‌های مناسب، همه چیز را به سطح بعدی می‌برند، به طوری که الاغ فوق‌العاده چاق به نظر می‌رسد… حتی اگر واقعاً اینطور نباشد، متعجب خواهید شد. (فریاد بزن به همه ی غنائم بیهوشی).

برای این شلوارهای شلوار لب به لب، ما اینترنت را جست‌وجو کردیم تا گزینه‌های زیادی را در هر رنگ، اندازه، جنس و حتی طول پیدا کنیم—تا بتوانید جفت ایده‌آل خود را پیدا کنید.

گتی

این جفت ویروسی TikTok

SEASUM شلوار یوگا با کمر بالا بلند کردن باسن

در پیش رو، 24 جفت ساق باسنی که زندگی را تغییر می دهند، شکل دهی، بلند کردن و کانتورینگ هستند که پشت شما را درخشان می کند.

این جفت فوق العاده جذاب

شلوار شلوار بدون درز بلند کردن باسن PENIOCA

این جفت بلند

شلوار یوگا اسکرانچ KIWI RATA

این جفت رنگ بلوک

آلالا بولت تنگ