24 بهترین شستشوی بدن برای زنان، به گفته ویراستاران ‘Glamour’

در زرق و برق، ویراستاران ما به همان اندازه که در مورد محصولاتی که روی صورت خود استفاده می کنند در مورد محصولاتی که بر روی بدن خود استفاده می کنند خاص هستند، بنابراین ما تصمیم گرفتیم بهترین شوینده بدن برای زنان را آزمایش کنیم. در اینجا مواردی هستند که مهر تایید ما را دارند.

انتخاب های برتر ما:

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

این احتمال وجود دارد که شما سال ها از همان شستشوی بدن استفاده کرده باشید. شرمنده نیست، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بهترین شستشوی بدن برای زنان در واقع چیست؟ یا تعجب می کنم که آیا احتمالاً می تواند یک بهتر برای شما وجود داشته باشد؟ شستشوی بدن ممکن است کم ارزش ترین مورد مراقبت از پوست در روتین شما باشد، اما نباید اینطور باشد. این اولین محصولی است که پوست شما را لمس می کند و یکی از معدود چیزهایی است که هر روز استفاده می کنید، به علاوه عملاً به عنوان رایحه امضای شما عمل می کند.

روغن‌های ضروری خود را با دقت انتخاب کنید: خیلی شیرین یا خیلی گلدار و ممکن است در نهایت بوی خاطرات بد نوجوانی به مشامتان برسد، در حالی که هر چیزی در خانواده‌های جنگلی می‌تواند در طرفی که بیش از حد معطر است اشتباه کند. گاهی اوقات همه چیز در مورد کف حباب دار یا اسکراب بدن لایه بردار است. در موارد دیگر تنها انگیزه ما برای حتی دوش گرفتن، تسکین پوست خشک و خارش دار است (البته یکی از بهترین لوسیون های بدن برای پوست های خشک به دنبال آن). و اگر با بیماری‌های پوستی مانند آکنه بدن یا کراتوز پیلاریس سر و کار دارید، ما برای آن‌ها نیز فرمول‌هایی برای پوست بدن داریم. در هر صورت، شستشوی بدن شما باید شایسته سفر در قطب شمال از تخت به دوش باشد.