23 هدیه ای که ویراستاران Glamour در سال 2022 می دهند

اینجا در زرق و برق، ما مشغول جمع آوری راهنماهای تعطیلات برای همه نیازهای خرید شما بوده ایم. خواه به دنبال خرید بهترین هدایا برای زنان زندگی خود هستید، هدایایی مقرون به صرفه، یا هدایایی برای نوجوانانی که نسبت به سن خود بسیار باحال تر هستند، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. و از آنجایی که ما در حال انجام یک تن از تحقیقات، فکر کردیم که امسال کدام محصولات از محصولات بسیاری را که تأیید کرده‌ایم به عزیزانمان هدیه می‌دهیم.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اگر هنوز به هدایای لحظه آخری نیاز دارید، اینها یافته ها هستند زرق و برقویراستاران به سبد خرید خود … و لیست آرزوهای خود را اضافه کرده اند.

ما لوازم خانگی مانند جاروبرقی رباتی را برای پدربزرگ و مادربزرگمان و سرخ کن‌های هوا برای سرآشپزهای نوپا می‌خریم. ملکه‌های زیبایی در فهرست ما مجموعه‌های عطر، شمع‌های معطر، و لوازم مراقبت از بدن لوکس را باز می‌کنند. و مردان پلی استیشن و سویشرت های راحت می گیرند.